Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Heniek

Nie mam białej kapusty tylko samego pekina ale jak tu czytam że oddajecie kapuste za 0,10zł/kg  to tak się zastanawiam ile wam z tego szykowania i dźwigania zostaje???czy ma to sens sprzedaż czegoś za 10 groszy???? ja za taką cenę bym nie oddał......lepiej wyrzucić a nikogo nie bogacić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2018 o 08:36, Gość Gosc napisał:

A skąd wezmą grosze na rate za kubota i johndeera? Nie każdy mieszka z babcią co podzieli się swoja renta...

kolego taka renta babci to igła w stogu siana  na takie sprzęty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość żaneta

Ja sprzedaję Pekinę po 2 zł, po 1 zł .. poniżej do tematu nie podchodzę. W całym sezonie ok. 400 tys. szt. Na przechowanie ok. 200 tys.
Ale rynek zbytu mam bardzo zdywersyfikowany, od marketu po bary szybkiej obsługi. Cwaniaczków chcących kupić za grosze odsyłam z kwitkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Kapustka napisał:

I jak tam panowie rozsada  w tunelikach  przemarzla?

Moja u Mularskiego chyba nie ale włóknina trzeba kupować bo maja przywieźć 12-14 marzęc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sądzicie bez pojęcia ,a nie macie zbytu ,później prosicie się na skupach żeby wzięli I wtedy oni dyktują cene...spróbujcie wsadzic tyle ile jesteście  wstanie sprzedać po dobrych pieniądzach A nie nawalic bez pojęcia a później płakać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skoczek 2

sadzić ile się da a potem jakoś to będzie banki udzielą kredytu na nasionka im  hemie  apotem całe gospodarstwa pod młotek , niewidzicie że nioezostaje nam nic z tej roboty tyramy tylko na nasiona opakowanie hemie paliwo czynsz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość skoczek 2

 co to ma do cen kapusty na polskim rynku Taka nędza jak panuje na polskim rynku to kara za  wtrącanie się  w sprawy ukraińsko rosyjskie  Ukraina i tak ma nas gdzieś a my narobiliśmy  se bidy na całe życie polskiej wsi już niema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Gość krysiu
18 godzin temu, Gość Seba napisał:

Trochę brzydko się cieszyć z cudzego nieszczęścia ale jest nadzieja na wzrost cen:

http://nczas.com/2018/03/01/syberyjskie-mrozy-dobily-wloskich-rolnikow-setki-milionow-euro-strat/

na co nadzieja chyba na eksport na pole , kapusta dno totalne brak zainteresowania , ja mam około 300 ton i co nie licze nawet na poprawe bo sie nie zanosi , głupiego robota co roku to coraz gorzej, ukraina i rosja ma gdzies nasz polski towar , zachód woli do nas importowac niz eksportowac od nas, na dobrze sie  nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek
2 godziny temu, Gość krysiu napisał:

na co nadzieja chyba na eksport na pole , kapusta dno totalne brak zainteresowania , ja mam około 300 ton i co nie licze nawet na poprawe bo sie nie zanosi , głupiego robota co roku to coraz gorzej, ukraina i rosja ma gdzies nasz polski towar , zachód woli do nas importowac niz eksportowac od nas, na dobrze sie  nie ma

Nie ma co się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia, rozmawiałem dziś ze znajomym kierowcą który przywoził z Holandii marchewkę i nie mamy się co łudzić eksportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tytus
W dniu 13.02.2018 o 19:15, Gość gośc E. napisał:

będzie jeszcze zbyt na białą .białorusini dzwonia pytaja .no i narzekaja ze dolar słaby ale licza licza i tak myśle ze ruszy sie ta biała ,badzmy dobrej myśli i PRZESTAŃCIE JUŻ WYMĄDRZAĆ SIE TU I OBRZUCAC BŁOTEM, czemu nie potrafimy sie skupic na wzajemnej informacji. Mnie tez trafia jak wchodze (nie kupuje ), do róznych marketów i widze w jakiej cenie jest kapusta ,i ciagle powtarzam ze naród polski sprzedał sie za pare srebrników i dalej to robi np.chodząc do takiej biedry i tam kupując bo niby taniej (gó....o prawda ze taniej) a juz napewno gorzej. mówmy to naszym dzieciom, rodzinie, znajomym i odradzajmy kupowanie tam. 

naprawdę powiadasz robi się ruch na białą ruskie mają brać jak 20 lat temu po 10 tirów dziennie u jednego handlarza kapusty  w rosji już niema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość E

fakt był że dzwonili ale skoro narazie cicho to widocznie to było tylko pytanie ...szkoda bo kopiec odkryty no jak na złośc nic nie zmarzło ....tez nie mam wesołej miny bo ok 150 t zimówki leży w chłodni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Damian

Panowie nie wiem czy taki  dobry entuzjazm , czy to będzie szło po jakiś godziwych pieniądzach, bo obserwując rynek na dzień dzisiejszy to 20 gr wszystko i problem ze zbytem więc gdzie ta Rosja i co ona będzie brała wątpię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...