Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ile razy jak kapusta byla tania i komus sie muwilo ze zdrozeje to patrzyl z kpina a przeciez takie sytuacje z biala mialy miejsce nie jeden raz tak naprawde o tej porze kapusta rzadko miala cene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i kapusta biała nie będzie się w ogóle sprzedawała, bo nie będzie jej nikt jadł. 

Młoda jeszcze ma zejście, stara nie jest nikomu powoli potrzebna, bo młode pokolenie nie gotuje takich rzeczy do których jej się używa. 

Czasy się zmieniają, spożycie maleje, a produkcja rośnie i jest to co jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kapustka
40 minut temu, Gość Skoczek napisał:

Gość Kapustka. Ty się śmiejesz z tunelików a już pewnie sam masz zasiane że trzy....

 Może i nasadzilem, a co nie wolno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Skoczek

Jak nie widzisz racji bytu to proponował bym zająć się uprawą bananów... Bo żeby się wypowiadać na jakiś temat trzeba by cokolwiek wiedzieć a nie zmyślać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kapustka
46 minut temu, Gość Skoczek napisał:

Jak nie widzisz racji bytu to proponował bym zająć się uprawą bananów... Bo żeby się wypowiadać na jakiś temat trzeba by cokolwiek wiedzieć a nie zmyślać ...

Sądzę kapuste z dziada pradziada i wiem jak ja uprawiać, nie będziesz mnie uczył. Przyjedź do mnie na plac to pogadamy może wtedy zmienisz zdanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto psuje cenę na  rybitwach? Oddajcie za darmo to się nie dziwcie.Sadownicy trzymają się razem I zarabiają a my ? Na raty brakuje A opłaty z roku na rok coraz większe czy to prąd czy gaz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Uczciwy rolnik

 Skoczki będą robić cały czas bo większość z nich ma prace sezonowe  czyli od maja do października i nie utrzymują się z tego tylko licza na złoty strzał w dziesiątkę  a więc kapusta i ziemniak jest najłatwiejsza dla nich a przez jesień i zimę wywiozą albo za grosze albo na pole na wiosnę... niestety takie czasy nastały  rząd powinien im zrobić koło  d*py...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Skoczek
10 godzin temu, Gość Kapustka napisał:

Sądzę kapuste z dziada pradziada i wiem jak ja uprawiać, nie będziesz mnie uczył. Przyjedź do mnie na plac to pogadamy może wtedy zmienisz zdanie .

Przyjechał bym ale muszę obierać .... Nie mam czasu na takich handlarzyków jak ty którzy najpierw śmieją się z "tunelików" a potem udają wielkich farmerów z lat ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kapustka

W d*pie byłeś ,gówno widziałeś  ja mam 30h ziemi sadze warzywa i sieje zboże  żadnych kredytów  tylko gotowka. Sprzedaje taniej  ale za gotówkę coz z   tego ,że wezmę 10gr drożej jak czekać muszę  na kasę  pół roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kapustka
8 minut temu, Gość Kapski napisał:

Jakbys miał jakąkolwiek styczność z tą ciężką pracą to nie śmiałbyś się z chłopów że za niedługo znów muszą siać w tunelikach 

Haha....jaką ciężko praca ? do wszystkiego są automaty chyba że obudziłes się sto lat za murzynami?? i robisz w polu stara 30 I gówno z tego ja mam nowe New Hollandy za gotówkę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają za gotówkę tylko ty pewnie masz za bankowe. Trochę skromności bo ci piórka na du...ie urosna. Nie jeden ma o wiele więcej od ciebie i się tak nie nosi.. Od tej roboty to już wam się pod kopułą coś przy lasowalo, mówię o takich jak ten typek kapustka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to chodzi a jak by się tak jeden czy drogi nie nosił to nikomu by nie wadzil, a jak to mówią lepiej się z wielką du..pa wszędzie  wejdzie jak z wielką nie wypazona geba. Sorry za pisownię ale z fona pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieśmy tą dyskusję do wątku "co z protestami" i niech każdy kto ma coś sensownego do powiedzenia się wypowie a nie skakać jeden do drugiego kto ma lepszy traktor! Na tym jadą  wszyscy że rolnicy niepotrafia się dogadać i zawalczyć o swoje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...