Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Advertisement
Gość elzbieta
2 godziny temu, Rolnik1832 napisał:

kapusciana klapa póki co ziemniak był dwa lata drogi a kapusta późna w tym roku nie jest dobrej jakości.

Masz rację że kapusta pózna jest marnej jakości ale ta z letnich nasadzeń w większości nie nadaje się do przetwórstwa i również z nią będzie klopsik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym piszecie umnie zimówka idealna jeszcze tak ładnej kapusty nir miałem, ilość do przechowania do msrca około 120 ton, teraz sprzedaje po 40 gr dla stałych odbiorców, kokosów niema ale jak ktos sadzi i nie wie gdzie to sprzeda to sam sobie w kolano strzela i oddaje dla pośrednikow za 20 groszy aby sie pozbyc, cena 40 gr jest na pograniczu opłacalności, jak ktos sprzedaje po 30 gr nie wiem jak na tym zarabia chyba sam ja wycina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Roman napisał:

Nie wiem o czym piszecie umnie zimówka idealna jeszcze tak ładnej kapusty nir miałem, ilość do przechowania do msrca około 120 ton, teraz sprzedaje po 40 gr dla stałych odbiorców, kokosów niema ale jak ktos sadzi i nie wie gdzie to sprzeda to sam sobie w kolano strzela i oddaje dla pośrednikow za 20 groszy aby sie pozbyc, cena 40 gr jest na pograniczu opłacalności, jak ktos sprzedaje po 30 gr nie wiem jak na tym zarabia chyba sam ja wycina.

Jeśli jest tak dobrze to podaj jaki to region.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
W dniu 21.09.2020 o 22:09, Gość Gosc. napisał:

Jeśli jest tak dobrze to podaj jaki to region.

Woj. Podlaskie. 

 

W dniu 27.09.2020 o 10:15, Gość joantek napisał:

Widze ze bialej to juz za darmo nie chca podnius chlop na grosza teraz moze wezmo bo to chonorowo cos zaplacic my rolnicy to jednak jestesmy idioci.

Idiotą jesteś Ty wystawiajac ogłoszenia po 1 grosz i pisząc na forurm o idiotach. Niemasz gdzie sprzedać, nie wiesz co z czym sie robi, ale słyszałes gdzies od kogos ze ludzie na kapuscie maja kokosy i nagle sadzisz 2 ha ładujesz kase na sadzonki, ładujesz na nawozy i opryski i w dodatku nie wiesz co tak naprawde posadziłes czy to wczesna czy to pozna czy to na rynek czy to na przemysł, bo ktos Ci nawciskał jak leci, opryski przedstawiciel Ci dowalil z gornej połki a mimo to zarosnieta pewnie kapusta zielem bo jej nie umiesz opielic w pore a potem po metr lebiody, i gdy przychodzi odrabiac koszty i ja sprzedawac to niemasz pojecia jak sie za to zabrac i komu to wogle sprzedac, szukasz w internecie numerow, wydzwaniasz gdzie sie da i mimo to nikt nie chce wziasc bo nie masz rozumu i nie myslisz przed tylko po fakcie i nagle uswiadamiasz sobie jakim jestes ... i wypisujesz ogłszenia bo już nie mozesz z tego wszystkiego wytrzymac ze nie idzie nic odrobic, włacz myslenie to nie boli.

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od marketów czy będą chcieli kupować od nas rowar. Kapusty są różne jest sporo ładnych plantacji jednak trafiają się też katastrofalne co u niektorych. Czas pokaże jednak nie jestem dobrej nadziei patrzac po tym co do tej pory się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...