Skocz do zawartości

kapusta biała


Gość rolnik Adi

Rekomendowane odpowiedzi

Takie ceny na rybitwach sa i zasem czesto gesto popoludniami brakuje kapusty i jest zejscie duze ale nie ma sie co dziwic jak towar drogi to zawsze schodzi wiadomo jak ktos ma 500-1000ton nie bedzie stal na gieldzie bo lepiej sprzedac po te 1.2 ale jak ktos ma 10 -100t to systematycznie jezdzac na gielde sprzeda wiadomo ze lepiej z domu ale u mas w malopolsce to kazdy z domu chcialby wyrwac za darmo a jak mam ladny gruby towar wiadomo pare godzin na gieldzie i sie sprzeda do 3-4t bez problemu zalezy tez od dnia ale jest dobrze Panowie nie ma co narzekac ttlko nie zwiekszac arealu na drugi rok tylko robic swoje i bedzie dobrze jak oczywiscie pogoda nam pomoze bo to glownie od niej zalezy wszystko .Ja sadze co roku 1.5h bialej 0.5 czerwonej pekina tak do 1h wlosmoej tez tyle i co roku tak mam stabilizacjia a nie skakanie bo to drogie i tego trzeba wiecej nasadzic ..nie mam duzego gospodarstwa bo jeszcze sadze inne rzeczy ale tak z rozsadkiem i nigdy nie bralem nic na kredyt ani nigdy mi nie braklo a zyje tylko z tego i jest dobrze .powodzenia w nowym sezonie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrakło nasion w sklepach? Poważnie chyba raczej nie co roku takie gadanie kto sadził to sadzi kapusta to nie okopowe ze wjedziesz wykopiesz kombajnem każdą sztukę w rękach trzeba mieć a co najważniejsze ochrona przed szkodnikami jak się nie wie co i jak to szkoda sobie głowę zawracać a co najważniejsze nie ma ludzi do roboty spory procent rezygnuje i woli iść do pracy i ma czysty zysk a z kapustą jeden sezon zarobisz a 4 popłyniesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
Godzinę temu, Gość KMI napisał:

Pany kapusta już 2zl kg nie sprzedawać trzymamy aż będzie 5zl kg wtedy dopiero wszyscy na raz otworzymy przechowalnie w maju. Cza się nachapać. 

To nakup po 2 zł i sprzedaj po te 5 zł i się nachap, tylko żebyś nie pękł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szal za kapustą tel dzwoni cały czas są oferty nawet nawet w liściach tylko poważyć skrzynie. Takich ofert nigdy wcześniej nie było te dwa 2zl może i zrobi się za miesiąc realne ale to czas pokaze rok napewno coraz bardziej zaskakuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Gość gość napisał:

ja dziś sprzedałem po 2,2 zł bez problemu

Sprzedałes po tyle ale 50 kg w detalu na targu w Wąchocku chyba.? Duzy hurt max 1.5zl/kg. Ok.Krakowa i to z bólem bo po tej cenie już będą ciągnąć z Holandii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...