Skocz do zawartości

Pietruszka


Gość scheridan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na *** artykuł czy może zabraknąć pietruszki? To jest prawdopodobne ja daję jej jeszcze miesiąc . Brudną w klasie extra mozna nabyć za 9 zł. Ten kto jeszcze trzyma wygra ten sezon. Za miesiąc to i zozkaraki i mega duża będą w extra cenie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten wpis. I moje zdanie jezt takie ze teraz taka jest sytuacja ze kazdy trzyma i nie ma tego towaru na rynku i wydaje sie ze nie ma tego towaru a powiem tak ja i 10 moich znajomych  mamy lacznie 1000 a nie mieszkamy w zaglebiu pietruszkowym takim jake jest w okolicach wodzislaw pinczow  kazimierza wielka oraz skalbmierz. Tam sa tacy co sami maja po 200 300 ton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zapraszam w strony malopolskie swietokrzyskie. Ostatnie 2 tygodnie poswiecilem na dowiedzenie sie ile kto trzyma tak ze w tych 10 gospodaestwach troche juz jest nie napisalem ile maja znajomi wlsscicieli tych gospodarstw z ktorymi rozmawialem. A na tym towarze zeby juz zjadlem kilka strzalow i wtop z powodu za dlugiego trzymania tak ze juz mnie nic nie zdziwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem wystawione tutaj ogloszenie to właśnie najwięcej ofert kupna miałem właśnie ze świetokrzyskiego i małopolskiego w dodatku w najlepszych cenach i byli chętni przyjechac po towar 600 km gdzie na Poznaniu za myty towar tyle nie dostaje. Z wielkopolski czy kujaw nie miałem ani jednego telefonu. Biorąc pod uwage że tej pietruszki jest 30% z tego co zawsze co roku a do świeżej do końca lipca jeszcze pół roku to nie wierze w spadki cen czy to że bedzie jej nagle za dużo. W dodatku dostaje oferty na pietruszke i kapuste na export oferty tirowe gdzie inne lata to było bardzo rzadkie zjawisko.Zresztą z kapustą jest podobnie na południu sporo droższa niż w Wielkopolsce a to raczej znak że jest jej tam dużo mniej a nie na odwrót. Na kapuste z Krakowa, Wrocławia dostaje lepsze oferty cenowe w dodatku w ilościach tirowych niż w moich rejonach za jedną palete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powtarzam towaru nie ma bo nikt nie sprzedaje. A zwlaszcza w tych rejonach. Nie wierzysz z checia zapraszam przewioze po znajomych i zobaczysz te ilosci. Tutaj sa tacy producenci a raczej obiekty przechowalnicze ze nie robi zadnej różnicy przetrzymac towar do polowy lipa ktory nie ma  roznicy w ubytku towaru porownujac na przyklad z marcem. Wszystko jest w liczbach czyli warzone.  A to ze dzwonia wszyscy handlaze z tych stron bo na chwile obecna nie sa w stanie tutaj kupic bo powtarzam każdy trzyma i mało kto robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darekspire to po co sam kupujesz i to pewnie po 5 zł skoro jest tego pełno? Jeszcze w listopadzie sam chciałeś płacić 4.5 zł cytując Cb sam bym tyle dał byleby ten towar był :))200 ton to taka ogromna ilość? To tylko 7-8 hektarów. Sieje warzywa od lat i wiem jaka była susza i wschody w tym roku, nie pamiętam aby kiedyś było z tym gorzej. Ale nie ma co się spierać, niech każdy sprzedaje po ile chce i trzyma bądź nie, czas pokaże co się bardziej opłacało.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...