Skocz do zawartości

Pietruszka


Gość scheridan

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na *** artykuł czy może zabraknąć pietruszki? To jest prawdopodobne ja daję jej jeszcze miesiąc . Brudną w klasie extra mozna nabyć za 9 zł. Ten kto jeszcze trzyma wygra ten sezon. Za miesiąc to i zozkaraki i mega duża będą w extra cenie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten wpis. I moje zdanie jezt takie ze teraz taka jest sytuacja ze kazdy trzyma i nie ma tego towaru na rynku i wydaje sie ze nie ma tego towaru a powiem tak ja i 10 moich znajomych  mamy lacznie 1000 a nie mieszkamy w zaglebiu pietruszkowym takim jake jest w okolicach wodzislaw pinczow  kazimierza wielka oraz skalbmierz. Tam sa tacy co sami maja po 200 300 ton

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego zapraszam w strony malopolskie swietokrzyskie. Ostatnie 2 tygodnie poswiecilem na dowiedzenie sie ile kto trzyma tak ze w tych 10 gospodaestwach troche juz jest nie napisalem ile maja znajomi wlsscicieli tych gospodarstw z ktorymi rozmawialem. A na tym towarze zeby juz zjadlem kilka strzalow i wtop z powodu za dlugiego trzymania tak ze juz mnie nic nie zdziwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Jak miałem wystawione tutaj ogloszenie to właśnie najwięcej ofert kupna miałem właśnie ze świetokrzyskiego i małopolskiego w dodatku w najlepszych cenach i byli chętni przyjechac po towar 600 km gdzie na Poznaniu za myty towar tyle nie dostaje. Z wielkopolski czy kujaw nie miałem ani jednego telefonu. Biorąc pod uwage że tej pietruszki jest 30% z tego co zawsze co roku a do świeżej do końca lipca jeszcze pół roku to nie wierze w spadki cen czy to że bedzie jej nagle za dużo. W dodatku dostaje oferty na pietruszke i kapuste na export oferty tirowe gdzie inne lata to było bardzo rzadkie zjawisko.Zresztą z kapustą jest podobnie na południu sporo droższa niż w Wielkopolsce a to raczej znak że jest jej tam dużo mniej a nie na odwrót. Na kapuste z Krakowa, Wrocławia dostaje lepsze oferty cenowe w dodatku w ilościach tirowych niż w moich rejonach za jedną palete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego powtarzam towaru nie ma bo nikt nie sprzedaje. A zwlaszcza w tych rejonach. Nie wierzysz z checia zapraszam przewioze po znajomych i zobaczysz te ilosci. Tutaj sa tacy producenci a raczej obiekty przechowalnicze ze nie robi zadnej różnicy przetrzymac towar do polowy lipa ktory nie ma  roznicy w ubytku towaru porownujac na przyklad z marcem. Wszystko jest w liczbach czyli warzone.  A to ze dzwonia wszyscy handlaze z tych stron bo na chwile obecna nie sa w stanie tutaj kupic bo powtarzam każdy trzyma i mało kto robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darekspire to po co sam kupujesz i to pewnie po 5 zł skoro jest tego pełno? Jeszcze w listopadzie sam chciałeś płacić 4.5 zł cytując Cb sam bym tyle dał byleby ten towar był :))200 ton to taka ogromna ilość? To tylko 7-8 hektarów. Sieje warzywa od lat i wiem jaka była susza i wschody w tym roku, nie pamiętam aby kiedyś było z tym gorzej. Ale nie ma co się spierać, niech każdy sprzedaje po ile chce i trzyma bądź nie, czas pokaże co się bardziej opłacało.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...