Jump to content
AdvertisementBayer Maister
  • Announcements

Guest Gość

Ceny Jabłek Na Giełdach 2017/2018

Recommended Posts

Guest Janko

ważne ze płacone do ręki, można inwestować od razu :P  Gdyby ktoś wiedział byłbym bardzo wdzięczny :)

Guest Sado sad

Ładny szampion 8+ 35zl ligol 35zl drobne 28zl 7_8 princ 35zl trzeba odstac trochę ale realne na klatki i od 3-5zeta wyżej na klatki. Proszę o takie info na przyszłość z góry dziękuję. Ceny z niedzieli do południa. Pozdrawiam;)

Guest Abc

Wszystko zależy od ceny,  towaru i odmiany. Jak masz towar lux i cenę powiedzmy 30, a nie 35 to przy niedzieli sprzedasz i z 1000 klatek.

Guest Zawiedziony

Dziś na broniszach ligola perła towar po 26 zmęczyłem a wcześniej za gorszy 35 brałem 

Guest Ech

Na kraju jabłko stanęło, sprzedaje się jedynie przy niedzieli i większości grubego kupca wystarcza to na cały tydzień. 

Giełdy leżą, jak padną całkowicie to każdy będzie grupom i sortowniom dawał za ile będą chcieli albo rów.

Guest konsument
W dniu 27.02.2018 o 17:04, IGRiT napisał:

Przeczytajcie analizę rynku specjalisty profesora Eberharda Makosza, który stwierdza: „Wobec istotnego deficytu jabłek w całej Europie, można się spodziewać dalszego wzrostu cen skupu, większego niż do tej pory, ale tylko jabłek deserowych wysokiej jakości, niezależnie od odmiany. Nie trzeba się spieszyć ze sprzedażą wszystkich takich jabłek. Ale też nie można zamknąć chłodni i czekać do późnej wiosny”

Więcej: http://www.igrit.pl/index.php?podstrona=informacje&informacja=jak-dlugo-warto-przechowac-jablka

Ktoś chyba źle zrobił analizę bo cena jabłka dziś na broniszach spada a miała rosnąć

Guest Handlarz po podstawówce

Rynek krajowy swoje, export swoje. Zawsze tak było, zwłaszcza jak towaru było mało to często export płaci lepiej niż najładniejszy towar na giełdzie. 

Guest RAF
Godzinę temu, Gość konsument napisał:

Ktoś chyba źle zrobił analizę bo cena jabłka dziś na broniszach spada a miała rosnąć

NA SANDOMIERZU TO SAMO DOWALONE JABŁKA ZEJSCIE SŁABE 

Guest JANkoo

Nie wiem jak Sandomierz. ale ładowałem dzisiaj na Broniszy Elize Championa Ligola i Princa Towar exta wyszło średnio po 27 zł. (na palety)

Guest Adam

Jak z cenami jabłka na Broniszach? Chodzi mi przede wszystkim o prinsa ligola szampiona gala i lobo

Your content will need to be approved by a moderator

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...