Skocz do zawartości

Seler - jaka cena i jak schodzi?


Gość Kk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...
  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość pankracy

witam koledzy jak seler wam urosła w tym sezonie u mnie na górkach to bardzo cienko ogólnie jeszcze drobny jest, czerwiec sierpien dał mu "popalić". Ceny w skupach niezaciekawe o gieldach to juz nie wspomnę bo co tam się sprzeda.jak myślicie coś na grudnia podrożeje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal_mazowieckie

To prawda ceny mocno rozczarowuje, zejście też.

U mnie seler, mimo że sadzony praktycznie na początku czerwca rośnie ładnie. Już ma około 400 500 gram, posypany hydro, polany. Liczę że dorosnie do kila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

W zeszłym dostałem 55gr i bolało bardzo ale wyjścia nie było bo kary za brak odstawy potężne. W tym roku zapowiadali susze więc dali 65gr i wtopili na moja korzyść na szczęście. Jestem bardzo ciekawy jaką cenę będą chcieli wystawić w kwietniu jak będą chcieli nowe umowy pisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pankracy

ogrodnicy,rolnicy nakupili kombajnów do zbioru,ogławiarki itp i walą masówkę. Mali na dotacje do małych gospodarstw zeby zwiększyć dochód muszą siać pietruszkę itd i tak w skali calego kraju robią się tysiące hektarów co by tego nigdy nie robili bo chodzą do pracy lub maja bydło.Studni już też od cholery szusza nic nie zrobi. Już się na warzywach nie zarobi,chyba ze na wczesnych pod przykrycię z 2 tyg pohandlować na giełdzie i koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość pankracy

jak Panowie biznes na selerze w tym sezonie zrobiliście? Ja nie ukrywam w plecy,na szczęście miałem polowe co w zeszłym sezonie. Nie wiem czy nasadzone tego tyle było czy przez te zamknięte restauracje zejścia nie było. U nas na wczesnego juz sadzą pod przykrycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
Gość Rolnik

Jak Panowie sytóacja z selerem 

W dniu 15.06.2021 o 10:52, Gość Michal_mazowieckie napisał:

Jak widzicie przyszły sezon selera?Jak 

Podobno mniej nasączone, wczesne opóźnione. Ktoś ma jakieś potwierdzone info?

Jak panowie seler w.tym roku ? Rośnie czy dostał przez susze ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • A_2 changed the title to Seler - jaka cena i jak schodzi?

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...