Skocz do zawartości

Czy Rumunia Będzie Brala Ziemniaki


Gość Mm

Rekomendowane odpowiedzi

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
1 godzinę temu, Gość Rolnik napisał:

Za to ściąganie ziemniaka powinniście dostać ostre kary.  zamiast kupować nasze to sprowadzacie i niszczycie Polską wieś!!! 

Nie handlarz niszczy wieś tylko chłop, który chce być najmądrzejszy i sprzedać choćby i gówno nie nadające się do niczego. 

Z niczego się nie bierze to, że lepiej schodzi zagraniczny niż nasz, jak jest podobna cena nie ma porównania, u nas pół worka odpadu, bo przecież nie można naszykować jak należy tylko trzeba w.jebać do worka wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tylko towaru trochę mniej i cena do góry to na handlarza każdy pluje i wtedy szykuje już totalnie wszystko jak leci, a nie pasuje to nie bierz. 

To niech się nikt nie dziwi, że import jest ciągnięty w takich ilościach, a pewnie będzie w przyszłości w jeszcze większych.

Jakby był towar dobry w takiej samej cenie jak zachodni to nikt by nie ściągał,  bo by się nie opłacało, a skoro jest lepszy to proste, że wszyscy ściągają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OnlyTrade

Ziemniak myty we Francji 0.10 euro/kg, 

Ziemniak Gala w Niemczech 0.06 euro/kg

Towar pierwsza klasa.

Tutaj macie odpowiedź dlaczego Rumunia nie bierze i dlaczego w Polsce ziemniaki nie idą.

W tym sezonie już po handlu niestety, zachód robi swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawac sie moglo ze na zachodzie takie bystrzaki ale widze ze tampe z nich siurki w tamtym roki troche ceny bylo i zejscia to w tym dwa razy tyle nasadzili.A teraz oddaja za darmo i zywia cala europe pro bono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
4 godziny temu, Gość Bronisław z Pomorza napisał:

Po ile ziemniaki , bo mnie chcą nabrać ,że tanieją i oferują 50 gr, kilo??

Na tą chwilę taka jest cena. Można i taniej kupić. Zależy co za towar ale za 400 w tej chwili ładny można jeszcze kupić. Grudzień styczeń luty będzie szaleństwo z cena. Rumuny Węgry za ładny towar płacą 0.55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyć na Rumuna można jak co roku az przyjada...lata się skończyły co Rosja przyjeżdżala i brali tir za tirem. Firmy jak sprowadzali  Tak sprowadzaja. Liczyć na godna cene można tylko pomarzyć bo market market w promocji zrobi 1.2/ kg. A rolnikowi  zapłaci 40/kg góra 50gr/kg i zrobi potrącenie więc szału niema 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak uwas ale u mnie szału nie ma znaczy ziemniaki badzo ładne grubę itp. Ale piszą w agrobiznesie ze od .0,7zł- 1zł są ziemniaki ale nie wiem czemu tak cyganią ci co odemnie kupują to dają 8zł za woreczek dałem ogłoszenie na olx i przez miesiąc moze były dwa telefony po 200kg po 65groszy.  nie wiem gdzie tak te ziemniaki się nie urodziły ale cena nie jest jakaś by się smiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...