Skocz do zawartości

uprawy ziół - współpraca


Gość katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość katarzyna

Witam,

Nawiążę wpółpracę z gospodarstwami zielarskimi/ hodowcami ziół pochodzących z upraw ekologicznych jak i ze stanu naturalnego.

proszę o kontakt

Edytowane przez IGRiT
zmienione zgodnie z regulaminem forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgorzata

Witam, mam małą plantację porzeczki czarnej. Jest to uprawa ekologiczna gdyż nie były używane nawozy ani opryski. Czy jest Pani zainteresowana skupem liści i owoców? lub tylko liści? Jeśli tak to proszę o wiadomość na adres malgoska2323@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nawiążę wpółpracę z gospodarstwami zielarskimi/ hodowcami ziół pochodzących z upraw ekologicznych jak i ze stanu naturalnego.

proszę o kontakt

Witam,mamy rozmaryn i lipię cytrynową w doniczkach kwadratowych.tel.606122893
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość PRZEMO

witam chce na wiosne zasiać malwę,mam 15  arów ziemi na 5 arach chce zasiać malwe,szukam miejsca zbytu na nia i osoby która mogłaby mi coś doradzić na ten temat

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam,

Nawiążę wpółpracę z gospodarstwami zielarskimi/ hodowcami ziół pochodzących z upraw ekologicznych jak i ze stanu naturalnego.

proszę o kontakt

Dzień dobry,

Mogę zaoferować owoce suszone czarnej jagody, czarnego bzu, aronii i dzikiej róży do wykorzystania w przemysle farmaceutycznym i zielarskim,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Advertisement
  • 6 months later...

Witam posiadam małe gospodarstwo rolne, schodzę właśnie z uprawy koniczyny czerwonej mam na polu samoczynną uprawę babki lancetowatej wąskolistnej, krwawniku, mniszka lekarskiego, skrzypu, bławatka, perzu. Uprawa koniczyny od czterech lat nie była niczym pryskana, jestem po żniwach i zastanawiam się pryskać czy zbierać w roku następnym ten Zielnik polski. Chciałabym rozpocząć uprawę ziół tylko zastanawiam się jakie zioła dopasować do posiadanej gleby. Praktykę już mam tylko w najbliższej okolicy nie mamy skupu. Chętnie nawiążę współpracę. Proszę o kontakt.  Urszula_Gren@wp.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam,

Nawiążę wpółpracę z gospodarstwami zielarskimi/ hodowcami ziół pochodzących z upraw ekologicznych jak i ze stanu naturalnego.

proszę o kontakt

Witam . Posiadam gospodarstwo ekologiczne o pow. 45 ha, szukam zbytu na zioła wg zapotrzebowania . Henryk . mail hej-pi@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Advertisement
  • 2 weeks later...
Gość walenty

Witam,

Nawiążę wpółpracę z gospodarstwami zielarskimi/ hodowcami ziół pochodzących z upraw ekologicznych jak i ze stanu naturalnego.

proszę o kontakt

Mam do sprzedania czosnek niedzwiedzi swierze liscie cena 10 pln za kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Wiadomość wygnerowana automatycznie ...

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Temat przeradza się w spis ofert.

 

Jeśli się nie zgadzasz z zamknięciem tego tematu zgłoś ten temat do ponownego otwarcia Administratorowi tego forum lub Moderatorowi.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Forum rolnicze i sadownicze - IGRiT.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...