Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export 2017/2018


Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Optymista
4 godziny temu, Gość drf napisał:

to jedz do niemiec i tam produkuj jabłko. Co to za porównywanie jak w Niemczech są 4 razy takie pensje jak u nas

Tak, pojadę do Niemiec tylko nie po to aby produkować jabłka tylko z jabłkami, w 30 groszach się zmieszcze z transportem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Gość Optymista napisał:

Tak, pojadę do Niemiec tylko nie po to aby produkować jabłka tylko z jabłkami, w 30 groszach się zmieszcze z transportem...

Jeszcze znajdz klienta, wykaz ze nie masz pozostalosci w jablkach i zaoferuj dobra jakosc biznesmenie w kubocie.....

Wroćmy do cen...  Ile teraz sortownie dają za czerwone i goldena? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niemiec
Godzinę temu, Gość Sad napisał:

Jeszcze znajdz klienta, wykaz ze nie masz pozostalosci w jablkach i zaoferuj dobra jakosc biznesmenie w kubocie.....

Wroćmy do cen...  Ile teraz sortownie dają za czerwone i goldena? 

Wszystko się zgadza, jeszcze po niemiecku zamienię 2 zdania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zorientowany
12 godzin temu, Gość Niemiec napisał:

Wszystko się zgadza, jeszcze po niemiecku zamienię 2 zdania :) 

Zapomniałem podać cen na sortowanie: Idared 2,1, Jonagold 2,2, Szampion 2,3, Golden 2,4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

A gdzie ma to jabłko jechać?  Jabłek jest już tak mało że w polskich marketach  będzie juz go zaraz brakować.. Grójec Eco 2zl idared. 2,2ligol jonagoldy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grójec
4 godziny temu, Gość piotrek napisał:

nie no co ty słuchaj dalej tych co czekają na 3 zł  :)  idared 1,7

Ja dzisiaj sprzedałem Idareda na obierkę kaliber 7-9 po 1,5 zł za wagę w skrzyni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Idared lezy pięknie :) co do dojeżdżanią, wyjmij jabłko na słońce na kilka godzin. Jak się nic nie dzieje to już nic z niego nie wyjdzie:) 2.1 za gotoweczke okolice warki grojca i tylko dawaj. Najdared 2.2 za jabłko wiec to 1.7 to chyba byś chciał marzycielu:) zejście średnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej

Rqt   - ja pisałem? Nigdy tak nie pisałem. Ale ponad 2 ze będzie wszystko juz tak. Chociaż niektóre odmiany na export są 3 wiec sam sobie odpowiedziałeś:) i co z tego ze urodzjnny? Myślenie z przed 20 lat. Wszystko zależy od popytu. w ostatnich 10 latach jabłko raz było poniżej 1zł 2 lata temu na wiosnę( oczywiście chodzi o kontrolę) wiec  nie strasz nie strasz bo się wiesz co :) a lata były bardzo urodzajne. 

Zamiast się cieszyć ze jest drogo i kazdy zarabia to niektórym żyłki pękaja. Ostanie 5 lat to już w ogóle względnie  dobre wiosny były, poza wspomniana 2 lata temu wiec spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...