Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export 2017/2018


Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość skoczek 2

Chciałbym mieć takie problemy jak wy co rok towar schodzi źle nie schodzi źle cena jest z  mało  dają a co ma powiedzieć producent warzyw morze pomarzyć tylko o takich cenach jak wy macie a wcale lżej niema  o was się dba a nas każdy dyma  gorszy towar trza wyrzucić a nie jak u was badziewie na przemysł pujdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gość Wojtas

Ja proponuję skończyć dyskusje typu kto ma ile na koncie itp. Piszcie wypowiedzi typu dziś sprzedałem coś za tyle albo kolega czy szwagier czy ktoś inny sprzedał za tyle wtedy to będzie miało sens a nie przelewanie żali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomek

Pewnie że szukają ale dobrego towaru bo 30 % tego co ludzie otwierają teraz sie nie nadaje i idzie na taśme powodzenia dla tych co otworzą w maju w ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jhon

Ssanie duże zaczyna się robić, grupy podnoszą cenę za idareda na 1,6-1,7 netto, ja sprzedałem  kilka dni temu ze zwyklej chłodni idareda za 1,5 brutto za wagę w skrzyni, jakość bez szalu, z grubością i twardością, gotówka do reki i ważone przy mnie, ale myślę ze kilka dni i bym 1,6 dostał brutto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.3.2018 o 10:10, Gość tomek napisał:

Pewnie że szukają ale dobrego towaru bo 30 % tego co ludzie otwierają teraz sie nie nadaje i idzie na taśme powodzenia dla tych co otworzą w maju w ciepło

Patrzcie ludzie prorok się znalazł. A skąd wiesz jak będzie? Ile towaru jest i jaką kto ma jakość i jaka będzie pogoda.Tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prorok to ty jesteś i wasze prorocze 3,50 za kilo bo "nima jabka" . Nie napisałem co będzie tylko co jest teraz, napisałem jedynie "powodzenia" ale czytanie ze zrozumieniem u nie których jest za trudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Majkel

jakie 1,6, ja dostałem już ładnych kilka dni temu 1,7 na zwykła chłodnie, a 1,8 dawali za KA po freshu ale to ceny z przed kilku dni, o 2zl za idareda nie słyszałem, ale w najbliższym tygodniu taka cena by mnie nie zdziwiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość kamil napisał:

w mojej okolicy slabo idzie jablko- bez zmian ,gloster 1.30 -niechetnie biora, idared 1.50-1.60,pozostale troche drozej

to musisz mieć jabłka bardzo słabej jakości , jak sprzedajesz w takich cenach ,  ładne jabłka bardzo dobrze się sprzedaje , zainteresowanie exportem jest bardzo duze , a ceny są dużo wyższe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Idared 1.9 od 6.5 gloster 1.9 od 7 sam sortuje do Białorusina. Uważam że trochę słaba cena jak na ten rok.. ale nie czekam bo już ka otwarta od lutego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość ` sadownik`

1,60zl do reki albo +Vat i wiecej nie daja.Nie klepcie glupot bo nie ma jakiegos rwetesu za jablkiem i nie ma 1,80-2zl za IDAREDA.Dzien Kobiet minal,zaraz Swieta U Nas potem za tydzien na Wschodzie i juz sie przeciaga do 20 Kwietnia,potem Majowka Srajowka,cieplo niech sie zrobi i zaraz wychamuje jeszcze lepiej...Temat przerabiany na wlasnej skorze(producent).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 do ręki? Chyba z przechowalni był Idared. Ja sortowałem 1.8 z KA bez problemu. Płatność przy kole. Ceny wzrosły tylko nie u wszystkich pośredników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtas

Prawda jest taka że jabłko drożeje i drozec będzie i cena będzie jeszcze wyższa. W tym roku jest tylko kwestia tego kto ma jaki towar w komorze. Ja obawiam się że za słabo poprowadziłem ochronę jesienią przed chorobami przechowalniczymi jak na tak mokra jesień i dla tego otwieram już jutro bo boję się że za dużo stracę ale jeśli są osoby które są pewne swojego towaru niech jeszcze potrzymaja bo w tym roku w Europie jest taka ilość jabłka że żadne święta majówki itp nie zatrzymaja cen i handlu. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...