Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Export 2017/2018


Gość Sadownik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jabłka jest duzo mniej. Są rejony w których jest ok ale większą część to polowa, a Ci którzy wieszcza 1 zł na wiosnę mogą się zestresowac jeszcze bardziej :D Ci którym uda się jabłko przechować zarobią bo jabłko będzie minimum 2,2 ale dalej śmiejcie się i wyzywajcie:) na wiosnę przy cenie 1 zł w marcu pisałem że będzie około 2 zł to mnie mieszaliscie z błotem,a potem miałem z was niezły ubaw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak ja  mialem też ubaw z tych co w lipcu sprzedawali po 1,40 ..............taka cena jak piszesz była tylko przez jakiś czas potem mimo "braku jabłka" przez grady okazało sie że pelnych komór jest mnóstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JabcaRz żebyś się nie zdziwił:) i na wiosnę było tak jak mówię :) ok może i potem było 1.4 ale co z tego ?:D kto mądry wziął kasę i tyle :) prosili żeby im otwierać :)ale z kim się handlowaLO? Napewno nie z tymi co w 2016 "srali" na nasze jabłko na wiosnę, odsyłAli tiry ludzi mówiąc czekolada :) z tych się śmiało, zapraszalo i jak nie dajesz 2 to odjazd :) skończyło się. I wszystko gotoweczka). Bez odbioru frustraci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu mieszkam w Danii w Kopenhadze. Jak mam kupic jablka to wole banany i inne cytrusy bo za jablka dam 20 koron okolo 12 zl ale za te same pieniadze moge miec wiecej bananow niz jablek wiec wybieram cytrusy. Tak samo w Polsce jesli jablka beda zbyt drogie ludzie beda kupowac cytrusy. Teraz dla przykladu Gala Royal jedna z najdrozszych odmian ostatnio w sklepie tu w Kopenhadze byla po 10 koron okolo 6 zl za 8 sztuk. Towar z PL ciekawe ile dostal sadownik od firmy, ktora dostarczyla te jablka na sklepy w Kopenhadze.

post-0-0-58086000-1509793599_thumb.jpg

post-0-0-47616100-1509793610_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • IGRiT locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...