Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to skąd takie podniecenie cenami przemysłu ?  nikt nie pyta ile eksport każdy ile przemysl płaci......produkujecie przemysl czy deser ? jak nie ma przemysłu to nie ma po co w takim razie ciągle pytać po ile jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skąd takie podniecenie cenami przemysłu ? nikt nie pyta ile eksport każdy ile przemysl płaci......produkujecie przemysl czy deser ? jak nie ma przemysłu to nie ma po co w takim razie ciągle pytać po ile jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zosia Samosia

 

to skąd takie podniecenie cenami przemysłu ? nikt nie pyta ile eksport każdy ile przemysl płaci......produkujecie przemysl czy deser ? jak nie ma przemysłu to nie ma po co w takim razie ciągle pytać po ile jest

 

Każdy pyta ile przemysł płaci a nie export, bo tytuł wątku brzmi "Ceny przemysłu". Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. A ja się podniecam cenami przemysłu, bo w tym roku sam przemysł mam z przyczyn ode mnie niezależnych. Tak, wyprodukowałam "przemysł a nie deser" i nie jest to dla mnie żadna ujma. Jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia na temat cen przemysłu ani nie interesuje cię to, to wystarczy tu nie wchodzić i nie zaśmiecać forum. Od cen jabłek innych przemysł jest inny wątek na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

wiem jaki jest tytuł wątku, niunas tylko taki że watek o jabłkach deserowych jest mniej oblegany jak o przemysłowych. Jeszcze moze być taka sytuacja że przemysł bedzie po 0,80 a idared z KA po 1,20 0d 7, różne już cuda widziałem, wtedy sporo osób nie bedzie rwało tylko sypało jak ktoś ma sad średniej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miękkie serce twarda d*pa jak było 18 gr w tamtym sezonie to się nikt tak nie przejmował sadownikami jak teraz biednymi przetwórniamu

A ty ile dawałes pracownikowi za godzinę pracy ??? w ub.roku ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

jak nie waga to cena jak nie cena to termin albo ... nie debatujcie tak nad tymi cenami bo i tak wam to nic nie da co najwyżej śmiech u ludzi na poziomie .

Edytowane przez IGRiT
Usunięto inwektywy. Ludzie na poziomie dyskutują na poziomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...