Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Potęga błędów

Za te zgniłki to te chłopki powinny płacić jeszcze za utylizacje a nie wszystko zbierają i cenę by chcieli nie wiadomo jaka , tylko tym przemysłem się interesują wiesnioki , chłopka to zawsze mało i złe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość wiesniok

Za te zgniłki to te chłopki powinny płacić jeszcze za utylizacje a nie wszystko zbierają i cenę by chcieli nie wiadomo jaka , tylko tym przemysłem się interesują wiesnioki , chłopka to zawsze mało i złe

Jak będziecie tak pogrywać ceną to i zgniłki dostaniecie :) i będziecie się cieszyć ze swojej marży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wiesniok

Za rok w kolejkach będziecie stali za 10 gr i będziecie się cieszyli ze to ktoś od was kupił chłopa nie można się żałować bo on nie ma chonoru

A to jeszcze się okaże kto nie ma honoru i komu będzie się opłacać za 10 gr. oddać ? te czasy minęły i ekonomia jest obecna i znana nie tylko dla pseudo biznesmenów :P  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prostackie to forum się robi. Proszę podawać ceny, a nie prowadzić odwieczną wojnę między skupiarzami a sadownikami. Jedni żyją dzięki drugim, więc nie rozumiem tej zawiści. Skoro sadownikowi nie pasuje jego ciężki żywot niech zajmie się handlem. Jeżeli zaś według kupujących sadownictwo to banalne źródło dorabiania się to niech się przebranżowią. Na tym proponuję zakończyć tę głupią polemikę z polska mentalnością (czytaj użalanie się nad sobą i zazdroszczenie innym) w tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kupujący

Bardzo prostackie to forum się robi. Proszę podawać ceny, a nie prowadzić odwieczną wojnę między skupiarzami a sadownikami. Jedni żyją dzięki drugim, więc nie rozumiem tej zawiści. Skoro sadownikowi nie pasuje jego ciężki żywot niech zajmie się handlem. Jeżeli zaś według kupujących sadownictwo to banalne źródło dorabiania się to niech się przebranżowią. Na tym proponuję zakończyć tę głupią polemikę z polska mentalnością (czytaj użalanie się nad sobą i zazdroszczenie innym) w tle.

Święte Słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

W ubiegłym roku miałem z 10 ton Antona na taśmę plus giełda teraz 2 skrzynie. Boikena może 10% bez problemu pójdzie na giełdę.co bez robaka i gradu trafi do chłodni A jeszcze mają być przekazania gdzie też przecież różny towar trafiał wiele więc na przemysł nie zostanie. Na ekologicznym i dzikich pustka.Powiśle lubelskie wczoraj 70gr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuje rolnika ze tak ciagle maja te kataklizmy Grady mrozy,albo susza albo za mokro ,ja mam prace i dobrze ze sprzedałem ta schedę w holere teraz widzę jak Sasiad ... nawet na wczasy nie ma , także nie dziwie się ze chcą za te owoce nawet 2 zł bo za to tyranie to i tak mało jest . Wytrwałości chłopy

Edytowane przez IGRiT
Usunięto Inwektywy. Proszę trzymać się tematu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam skurczyki normalny urodzaj i taniej jak po 1zl przemysłu nie oddam a exportowym liczę na nawet 3 zł ?

 

 

żabyś sie nie przeliczył :) już w tym roku miało być 3 zł a ile było w lipcu.....co do tych kataklizmów to bym nie przesadzał, po za tym warto sie ubezpieczyć, dzięki temu że był mróz jest wyższa cena i to na jedno wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sławek

Współczuje rolnika ze tak ciagle maja te kataklizmy Grady mrozy,albo susza albo za mokro ,ja mam prace i dobrze ze sprzedałem ta schedę w holere teraz widzę jak Sasiad ... ma nawet na wczasy nie ma , także nie dziwie się ze chcą za te owoce nawet 2 zł bo za to tyranie to i tak mało jest . Wytrwałości chłopy

 

 

ja mam prace i też mnie nie stać na wczasy......i nie jezdze samochodem za 200 tyś tylko za 20 także nie pisz bajek jaka to bieda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...