Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

w tym roku będzie problem ze sprzedażą jabłek deserowych ,może się okazać ze kto wysypał jabłka na spady to najlepiej zrobił , na giełdach jabłek dużo ,ceny coraz niższe  ,export słabo idzie ,a jabłek deserowych jest bardzo dużo ,sytuacje może poprawić bezpłatna dystrybucja ,ale czy w tym roku ta pomoc będzie ,bo na razie nikt nic nie wie ,a w tamtym roku to już można było wozić  jabłka do banków żywności

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

w tym roku będzie problem ze sprzedażą jabłek deserowych ,może się okazać ze kto wysypał jabłka na spady to najlepiej zrobił , na giełdach jabłek dużo ,ceny coraz niższe ,export słabo idzie ,a jabłek deserowych jest bardzo dużo ,sytuacje może poprawić bezpłatna dystrybucja ,ale czy w tym roku ta pomoc będzie ,bo na razie nikt nic nie wie ,a w tamtym roku to już można było wozić jabłka do banków żywności

 

 

Nie płacz deser będzie schodzić I to po wysokiej cenie np.lobo kortland nie mówiąc o szarej rencie,reszta odmian też.tylko jabłko musi być ładne a nie pomieszane.kto ma taki towar to w tym roku rozdaje karty.cene zanizaja Ci co szajs wkładają na dno klatki I później na giełdzie klijenci ich omijają,lub wciskają taki towar na hurtownie.zasada jest prosta cena jabłka wysoka to i towar musi być odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość kortland

Nie płacz deser będzie schodzić I to po wysokiej cenie np.lobo kortland nie mówiąc o szarej rencie,reszta odmian też.tylko jabłko musi być ładne a nie pomieszane.kto ma taki towar to w tym roku rozdaje karty.cene zanizaja Ci co szajs wkładają na dno klatki I później na giełdzie klijenci ich omijają,lub wciskają taki towar na hurtownie.zasada jest prosta cena jabłka wysoka to i towar musi być odpowiedni,

Zgadzam się w 100%  na rynku pełno szajsu tłustego nie wybarwionego strojonego " a może się jakoś sprzeda" jak nie ma komu sprzedać dziadostwa to zaniżają cenę, potem kupiec podchodzi tam to maje po tyle, a ty tyle chcesz. Wczoraj ładny Kortland 40zł sprzedany , sampion 30 towar ładny góra dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nie bo przecież wymarzlo i prawie zbioru nie było wiec co byś jeszcze chciał przekazywać ? Przemysł 0,60 okolice grojca

Pytam się gdzie płacą   te twoje 0.60 ty oszuście.cena jest 0,80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sadownik

Na tym forum to same plotki co klatkuja ja na giełdzie nie byłem od 10 lat tylko export,kogo ja się tu słuchałem o tych cenach przemysłu sań teraz wyszło pozdro pseudosasownicy przemysł jasieniec 0,75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

 

Przypominamy, że jest to temat o cenach Jabłek Przemysłowych!

 

Inne tematy związane to:

Ceny Jabłek na Giełdach: https://www.igrit.pl/forum/topic/1627-ceny-jabłek-na-giełdach-20172018/

Ceny Jabłek na Export:  https://www.igrit.pl/forum/topic/1238-ceny-jabłek-export-20172018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mazycielu a już nie piszesz o 1,20zl ??? Nie siej popeliny tak drogo wszystko sprzedajesz tylko na koncie inaczej

Jakim bogatym słownictwem dysponujesz koleżanko. U Ciebie zapewne jest mnóstwo zer. Tylko nic przed nimi nie stoi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Normalny sadownik

Poda ktoś namiar na ten 90 suchy czy to brutto czy netto? Mam lux odsortu 85 skrzyń sprzedam na soki etc.

nie poda bo noe ma takich cen ty co truci rolnik to pisze nieprawdę z cenami wiec miejcie swoje rozumy konary 0,75 gr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nie normalny sadownik ;)

nie poda bo noe ma takich cen ty co truci rolnik to pisze nieprawdę z cenami wiec miejcie swoje rozumy konary 0,75 gr

Cena taka była parę dni temu w Skurowie.po 0,90 plus vat. .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena taka była parę dni temu w Skurowie.po 0,90 plus vat. .

Dzięki kilka tygodni temu to po sąsiedzku płacili 95 netto. Obudź się !!! Interesuje mnie teraz cenę 85 netto to mam szukam tego utopijnego 90-95 jak ktoś ma kogoś to jest w stanie tyle zapłacić netto szybkim przelewem to biorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Skupczyk

Witam i doczekali się 1,20 za dwa kilo od poniedziałku tak cenę wystawiamy proszę poczytać poprzednie posty sadowników i wyciągnąć wnioski na przyszłość a tym czasem ... jasienuec 0,60

Edytowane przez IGRiT
Usunięto obraźliwy fragment
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...