Skocz do zawartości

Ceny Jabłek Przemysłowych 2017


Gość Mazowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

temat jest o cenach, a nie o wierze. Jak na razie sie nie zanosi. Zamiast pisac o cenach eksportu piszecie w kólko brednie o przemyśle, którego rzekomo miało nie być w dodatku jest już po sezonie. Chyba że jesteście producentami jablka przemysłowego <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Chinczykami negocjacje trwja i towar jest tylko wynikl problem z transportem zbyt drogi i obawa kontroli w porcie na pozostalosci bo podobno ministerstwo monitoruje sytuacje i planowane są badania tego czegos zwanego koncentratem

 

Przepraszam ze nie na temat ale to tak dla info. Potwierdzam 83+vat bylo 75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość trzeźwo myślący

teraz jest przemysł

kto handluje ten żyje

jak sprzedam szampiona ligola goldena

to bimbru się też napije

 

życie to nie jest bajka do życia potrzeba kiełbasy i chleba a ja mam same jabłka 

                              pozdrawiam(adminie nie kasuj wypowiedz powyższa nie ma celu nikogo obrażać jest czysto humorystyczna)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz jest przemysł

kto handluje ten żyje

jak sprzedam szampiona ligola goldena

to bimbru się też napije

 

życie to nie jest bajka do życia potrzeba kiełbasy i chleba a ja mam same jabłka 

                              pozdrawiam(adminie nie kasuj wypowiedz powyższa nie ma celu nikogo obrażać jest czysto humorystyczna)

 

Zrobimy wyjątek i nie usuniemy ale proszę więcej takich treści nie wrzucać bo nie chcemy aby ten wątek zamienił się w kącik poetycki lub kabaretowy :D

 

Pozdrawiamy i życzymy satysfakcjonującej dla obu stron ceny.

 

Administracja Forum IGRiT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mam 6h truskawki

Tatk tak a jak będziesz stał w kolejce za 10 gr to jeszcze po rękach będziesz całował ze wysypiesz nie raz tak już bo ja już was znam jasieniec 0,75 niektórzy jeszcze 0,80 dawali za całe składy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość konfident

Wstrzymują dostawy przemysłu do przetwórni ,myślę że nie jest to spowodowane tym, że jabłek nakupili za dużo ,wręcz przeciwnie . Oni potrzebują tego jabłka do mieszania z koncentratem z Chin .Czekają teraz na niego a następnie będą go mieszać z świeżym towarem.Dlatego jest taki cyrk  :blink: GRÓJEC 0.80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość takiego wała

Tatk tak a jak będziesz stał w kolejce za 10 gr to jeszcze po rękach będziesz całował ze wysypiesz nie raz tak już bo ja już was znam jasieniec 0,75 niektórzy jeszcze 0,80 dawali za całe składy

Nie znam takich gospodarzy co na skupie Pana Czesława  po rękach go całowali  :P  :D  :lol: Skurów 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pytajnik

Nadal na 1,2 czekasz?  :D

 

Martw się lepiej o ceny exportu... 

 

No właśnie się martwie, a nie martwiłbym się jak przemysł by skoczył na 1.2 to wtedy bez żalu część jabłek bym oddał na przemysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie martwic...trzeba czekac...panika na rynku

 

obsrali sie ci co przechowuja w chlodni i przechowalni....podali za duzo na rynek stad obnizka wszystkiego...jakosc podawanego towaru mizerna...producenci chca sie po prostu tego pozbyc bez wzglwdu na cene...tluste,korekitp itd

 

trzeba przeczekac 2-3 tyg i cena zacznie rosnac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...