Skocz do zawartości

Forum rolnicze i sadownicze - IGRiT.pl używa ciasteczek (cookies). Zapoznaj się z Polityka prywatności aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem i akceptuję
  • Zaloguj korzystając z Facebooka Zaloguj korzystając z Twittera Log In with Google      Logowanie »   
Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania

539 odpowiedzi w tym temacie

#521 Gość_Wojtek rybitwy_*

Gość_Wojtek rybitwy_*
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 16:12

Witam wszystkich chciałbym porównać ceny na rynkach w pl proszę o wypowiedzi sam pochodzę z pod Krakowa więc rybitwy żółty 3-5 bella4-6 gala 7-9 zależy gdzie popytać wiadomo że hurtownie wyżej a malorolny rolnik odda za 3.....
  • 0

#522 Gość_San_*

Gość_San_*
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 18:47

Jak Sandomierz dziś?
  • 0

#523 Gość_Wojtek Rybitwy_*

Gość_Wojtek Rybitwy_*
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 19:09

Jeśli już miałeś ochotę się wypowiedziec to powiedz jaka cena u Ciebie? Prosiłem.
  • 0

#524 Gość_john_*

Gość_john_*
  • Goście

Napisano 10 październik 2017 - 19:14

Dawajcie numery tych co po 2,5 oddaja ladny ziemniak bo ja swój mam jeszcze nie wykopany i nie wiem czy wykopie. Chetnie zamiast kopać kupie ze 250 ton w tych pieniądzach

Jedź do Wielunia czy na giełdę do Kalisza może nie po 2,5 ale po 3 to załadujesz kilka tirów a po 3,5 to nawet nie będziesz musiał stać i się zbytnio targować. Ludzie zobaczcie na ogłoszenia więcej jest ogłoszeń sprzedam niż kupie. Bądźmy realistami a nie tu głupoty wypisujecie. Rynku nie psują nam rejon Sieradzki tylko markety i firmy z nimi współpracujące.

• 0

#525 Gość_Qq_*

Gość_Qq_*
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 13:10

W okolicach miechowa jaka cena ziemniaka?
  • 0

#526 Gość_Madison_*

Gość_Madison_*
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 14:02

Nie wiem skad macie te informacje ale ale za dobrego ziemniaka zawsze trzeba zaplacic. jak chcecie kupic pasci to kupicie i cena bedzie adekwatna do towaru.

Ja dzisiaj za winete placilam 5 zl w hurcie i nie placze . sprzedam i tez zarobie .

jak dla mnie to te zemnieki za 3 zl to nawet swin bym nimi nie pasla bo szkoda gadziny.

• 0

#527 Gość_Rolnik_*

Gość_Rolnik_*
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 14:25

W okolicach miechowa jaka cena ziemniaka?

3 3.5 za worek i ani grosza więcej
  • 0

#528 Gość_Rolnik_*

Gość_Rolnik_*
  • Goście

Napisano 15 październik 2017 - 20:54

Dawajcie numery po te 3 zł jadę i kupuję. Nie wiem skąd wy bierzecie tą cenę. 

• 0

#529 Gość_Osiol_*

Gość_Osiol_*
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 07:29

Przecież ogłoszenia ośle masz po 4 zł dzwonisz gadasz jedziesz i po 3 kupujesz takie trudne że trzeba Ci numery dawać?
  • 0

#530 Gość_KPR_*

Gość_KPR_*
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 08:03

w tym tygodniu dopiero bedzie ogłoszeń

• 0

#531 Marcin95

Marcin95

Jeszcze Zielony

• Forumowicze
  • PipPipPip
  • 32 postów
  • Region:świętokrzyskie
  • Opis zajęcia::uprawa: ziemniaki, maliny, wisnie, zboże
  • Zajęcie:produkcja rolna-roślinna

Napisano 16 październik 2017 - 16:51

A tak bez kitu serio jak z cenami w domu na giełdzie i tak dalej
  • 0

#532 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Goście

Napisano 16 październik 2017 - 18:18

To forum to wielka propaganda i tak każdy ma swoją cenę. Handlarz zawsze by chciał za grosze.

• 0

#533 Gość_Blazej_*

Gość_Blazej_*
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 07:13

Cena uzależniona jest od jakości kalibracji i od sprzedającego są osoby które sprzedają duże ilości po 5-6zl a są osoby które nie mogą sprzedać po 3 zł za siatkę więc nie ma co się sprzeczac że ten ma rację czy tamten bo są duże rozbieżności cenowe jak i jakościowe pozdrawiam normalnych!
  • 0

#534 Gość_JamJestRolnik_*

Gość_JamJestRolnik_*
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 19:51

Ja to doskonale rozumiem ze cena jest uzalezniona od jakosci i kalibracji. To normalne, troche juz lat z ziemniakiem walcze. Tylko moje pytanie, gdzie Ci co sie prosza zeby im po 3 zlote zabrac? To forum to lekka porażka, wpisy typu ziemniak po 2.5, ziemniak tanieje, ziemniaka jest tyle ze jednemu to ściany w komorach powypychalo. Całe szczescie zbyt mam pewny wiec pozdrawiam tych co po 2.5 oddaja jeszcze w opakowaniu...
  • 0

#535 spioch

spioch

Nisko Zaawansowany

• Forumowicze
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 80 postów
  • Region:wielkopolskie
  • Zajęcie:usługi dla rolnictwa

Napisano 17 październik 2017 - 20:52

WGRO Poznań - 7 zł z worek

Przypominam, ze to cena z reguły nie od rolnika tylko już od hurtownika.

• 0

#536 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 15:00

Cała prawda jest taka ze: np ja mam w przechowalni Ok 1000 ton, pierszwa komora 250 ton zaczyna płynąć i łzy z oczu też. Nie wiem co z tym robić chyba na pole wywieźć. A co z reszta? Myśle ze niej jestem jeden co będzie błoto na pole wywoził. A cena taka? A gdzie koszty? Także zasrane handlarki po 3 zł to wam te błoto mogę oddać. Niedługo e się ten proceder skończy.
  • 0

#537 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 18:11

Cała prawda jest taka ze: np ja mam w przechowalni Ok 1000 ton, pierszwa komora 250 ton zaczyna płynąć i łzy z oczu też. Nie wiem co z tym robić chyba na pole wywieźć. A co z reszta? Myśle ze niej jestem jeden co będzie błoto na pole wywoził. A cena taka? A gdzie koszty? Także zasrane handlarki po 3 zł to wam te błoto mogę oddać. Niedługo e się ten procedernie

nie sadz tyle wariacie 

• 0

#538 Gość_Maro_*

Gość_Maro_*
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 18:38

Jestem kupcem. Handluje i tirowo i sam zaopatruje w województwie szpitale szkoły stołówki itp. Ziemniaka kupuje po 3.5 jak i po 5.5 . Zależy co komu potrzeba, dzwonią do mnie producenci z poprzednich lat i gadka mareczku wziąłbyś lufe bo nie bardzo już jest gdzie sypać a i ludziom trzeba coś dac bo niema kto robic, co do ceny to nieraz mówią tylko no przecież kupujesz to zapłać jak płacisz żeby było dobrze.
  • 0

#539 Gość_Jacek_*

Gość_Jacek_*
  • Goście

Napisano wczoraj, 09:35

Potwierdzam ziemniak gnije na potęgę !!
  • 0

#540 Gość_Gość_*

Gość_Gość_*
  • Goście

Napisano wczoraj, 12:49

Ja już nie kopie bo tylko smród na taśmie