Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania


Gość Bajkopisarz

Rekomendowane odpowiedzi

Darku...O jedności zapomnij!! Jestem z okolic KPR zbieram trochę ziemi tzn dużo dzierżawy.. pozna jesienią okazało się że ludzie z którymi kiedyś się wodeczke pilo teraz mnie chcieli w ch.ja zrobić i podbija stawkę za ha..  hahahhah

Głupek zobaczył parę złotówkę więcej za towar i myśli... odpowiedzieć sobie sami..

Ps. O jedności pomarzyć możemy kolego darekspire.. Pozdro dla tych co jeszcze nie zglupueli calkowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

No wlasnie nie dopisalem ze i o tym mozemy sobie po marzyc ale jak najbardziej masz racje. A ten  nowy rok bedzie jak dobrze pamietam taki jaki bodajrze 2015 co wszystko liczylo sie w marnych groszach. I jak mowisz ludzia sie po psulo w glowach bo troche lepsze ceny a oddadza to z nawiazka w tym roku. Dokladnie jakie rejony jestes? Ja kra miedzy kocmyrzowem a igolomia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że za woreczek zbieram ziemię..  ja płacę 1000-1500 Za ha i taka stawkę chcieli mi przebijać.  Ciekaw jestem czemu w ubiegłym sezonie nie podbijali stawkę..  ucz się sieradzki kolego czytać że zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Darekspire napisał:

No wlasnie nie dopisalem ze i o tym mozemy sobie po marzyc ale jak najbardziej masz racje. A ten  nowy rok bedzie jak dobrze pamietam taki jaki bodajrze 2015 co wszystko liczylo sie w marnych groszach. I jak mowisz ludzia sie po psulo w glowach bo troche lepsze ceny a oddadza to z nawiazka w tym roku. Dokladnie jakie rejony jestes? Ja kra miedzy kocmyrzowem a igolomia

Kolego taki rok jak 2015 się raczej nie powtórzy znaczy aż tak cenowo mizernie. Z prostego powodu niema ludzi do roboty a Ci co już pożądnie sa zmechanizowani nie oddają towaru za bezcen.  Co nie znaczy że nie będzie tanio choć i tak wszystko zweryfikuje pogoda, wiadomo że się ludzie rzucą na Ziemniaki marchew pietruszkę cebulę bo jest na to cena w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z foto spokojnie 1zl na kraj 0,85 0,80 kal5+ przy ilościach tirowych na Rumuni towar jest po 1,40 a na zachodzie min cena 0,26 centów Polska najtańsza w Europie więc nie dajmy robić się w jelenia pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się gorąco dzwoniom jak opętan i teksty typu szefuciu uzyskujesz auto na jutro więc jak jest popyt to ceny w górę w tym roku nie ma litości dla handlarzy bo rok temu kopali leżącego pozdrawiam Maciej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu handlarzem sobie można wytrzeć mordę.

90% z was wielcy producenci, żeby nie handlarze więksi lub mniejsi to by ten towar rozdała za darmo albo wywaliła do rowu, bo nie wiedziałaby gdzie sprzedać. 

Handlarz zły, bo mało płaci, a ile ma płacić jak cena na giełdzie 5zł worek? Nie pasuje, to nie sprzedawaj, nikt nie będzie za darmo jeździł, nie chcesz 2zł to jedz i sprzedaj sam, a nie wiecznie handlarz zły. Nie handlarz ustala cenę tylko rynek. 

 

PS. Nie, nie handluję ziemniakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...