Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania


Gość Bajkopisarz

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o obróbkę wybieram Galę jeżeli chodzi o smak wybieram denara... Ale chyba mnie nie zrozumiałeś chodzi mi o wyprodukowanie i zapakowane towaru jak należy a więc jeżeli umawiam się że ma być 50 + to ma być 50 + a nie bo mi sortownik przepchal i wpadly mi 3,5+ jeżeli ma być ładnie przygotowany to nie ma być śmieci w workach czyli po pekane parchate przerosniete perzem odrzucamy... Nie mówię tutaj o wszystkich bo bardzo dużo osób robi towar ekstraklasa ale przez tych nie licznych psujemy sobie zbyt bo przyjechał Rumun obejrzał towar zapłacił a to bach naladuheny mu tego gorszego od sąsiada drugi raz już nie wróci... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
11 hours ago, Guest Jasnowic said:

Zero zejscia na pyre nie chce prorokowac ale zaraz ceny poleca 

NIe prorokuj za dużo w takim razie. Zejście siadło między świetami bo wszyscy się nakupili przed i handlowcy teraz są na urlopie.

Ruszy po nowym roku, 3 królach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Gość konsument napisał:

Będzie to samo co z cebulą .Po nowym roku wielkopolska otworzy swoje magazyny bo wszyscy trzymają na lepszą cenę, i oby się nie przeliczli???

A co się stało z Cebulą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałbym widzieć co z tą cebula z tego co wiem to rybitwy ok 1. 8-2zl kg za kapustę płacą 35zl 25kg ziemniaki po świętach żółty 15.16 zł worek płacone gala 1.2kg w szytym worku i wszystko pomału myślę że w górę ktoś chciałby niskich cen ale tonie wtym roku gospodarczym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Młody rolnik

To że orza to nie znaczy że pod ziemniaki a co to zbóż jarych nie wolno siać? Nikt nie wie co się wydarzy a takie gadanie że po nowym roku po 50 czy 30gr będą to tylko handlarze mówią bo nie mogą się pogodzić że rolnik w tym sezonie stawia warunki ale taki rok jak obecny to jest raz na 5 lat więc póki można to trzeba wyciągać ile się da bo dzisiaj każdy handlarz mówi ładnie opus troche cena bo nic z tego nie mam a rolnik za 3 czy 4zl za 15kg to coś ma ż tego? I wtedy handlarz się śmieją taki rok nic nie poradzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...