Skocz do zawartości
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania


Gość Bajkopisarz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość janeczki

witam mam pytanie jaka jest realna cena na ziemniaka u mnie na zimę wożą po80- 100zł okolice Częstochowy a jak się pytałem chłopów to taniej niz 10zł 15kg nikt nie sprzeda czy cena pójdzie w górę czy w dół bo jak na razie jakiegoś dużego zainteresowania nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka ze jak masz kupca to sprzedawaj bo cena nie jest zla moze pojsc w gore cena i co z tego jak nie bedziesz mial komu sprzedac bo za duzo za nasz fajans zaden kraj nie naplaci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze sprzedaje z jesieni czyli teraz nie mam czasu na zabawę w piwnice kopce i inne wynalazki. Kiedyś się przeliczyłem bo myślałem ze będą z wiosny drogie a było na odwrót. Jedyny plus jest taki ze mam znajomego co wozi do Kępna meble . Wieluń w czerwcu sprzedawali wczesne bardzo tanio a późne są lichę  i już wołają od 7zł a nie jak rok temu po 3zł woreczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Giełdy są dla dziadów, nie piszę żeby kogoś obrazić ale taka prawda jadą tam ludzie z dziadowskim towarem i za co łaska oddają, luz na wywrotkę można spokojnie po 70gr opylić i to pośrednikowi co puszcza go za granicę ale to musi być towar na paczkę a nie jakaś padaka, w worku dochodzi już do 80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To woź dalej na giełdę po 50 groszy nikt ci nie broni, tylko nie płacz że to mało bo sam po tyle oddajesz, a te 80 groszy jest nie ze snu tylko z tego co mi płacą, jeszcze nie wszyscy chcą tyle dać ale już są pierwsi chętni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Gościu kasznka takie bajki to proszę opowiadać dzieciom na dobranoc. jak kupuje woreczek 15kg za 7,5zł i gość mi przwożi pod dom towar pierwsza klasa. i Jakoś nie widać tych twoich 80gr. na giełdzie jak mój znajomy był to było wystawione po 10zł woreczek ale 9zł każdy kupuje. cena może rejonami wacha się 10groszy ale nie ma kokosów. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...