Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania


Gość Bajkopisarz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzegorz

Ja jak zawsze, tyle samo. Tak to już jest, raz cena dobra raz padaka. Ale konsekwentnie i rok w rok kilka upraw, te same zawsze, jest prawdopodobieństwo trafienia w cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement

W tym roku miałem 120ha na przemysł na drugi sadzę o 50ha więcej sadzeniaków kupiłem tanio bo okazja więc wchodzę w jadalne a zima długa nudzę się co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek
42 minuty temu, Gość Stach napisał:

W tym roku miałem 120ha na przemysł na drugi sadzę o 50ha więcej sadzeniaków kupiłem tanio bo okazja więc wchodzę w jadalne a zima długa nudzę się co o tym myślicie?

Widzę że nie po raz pierwszy próbujesz podpuścić forumowiczów do ożywionej dyskusji... sprawa prosta każdy zasadzi mniej więcej tyle samo chyba że ktoś dobierze ziemi albo odda w dzierzawę, ktoś zrezygnuje, ktoś zacznie... bez znaczenia. Koniuntkturę ustawi pogoda cena będzie jak co roku między 0.25 a 0.40 gr poza jakimiś wyjątkowymi skokami. Bedzie masa balaganu, czyli kiepskiego towaru ktory bedzie trudno sprzedac i kupa marudzenia na forum. A wystarczy wyprodukowac porzadny towar i skonczy sie import i narzekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Joantek

Krakow 5 wyjscie ja mysle ze ziemniakow arealowo bedzie podobnie natomiast w skali kraju srednie naklady na produkcje tychze ziemniakow w stosunku do 2017 obnizone beda o ok 30%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Oda do handlarzy

Będziemy sadzic będziemy zwiększać aż przyjdzie taki rok że będziesz stać w kolejce i się prosić żeby ktoś Ci sprzedał i będziesz brał co jest i ty będziesz miał przsrane jak pójdzie szrot w worek. Nowy sezon nowe wyzwania zobaczymy kto otworzy szampana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Advertisement
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...