Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania


Gość Bajkopisarz

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Gość producent napisał:

1zł to sfera marzeń. Nie piszcie bzdur.13 zł za żółtego to wszystko co na teraz można dostać. płd kraju.

0.9 netto w big bagu za zoltego każdy skup sam proponuje.Za ładny towar podejrzewam że złotówkę by dostał. Podzwon i popytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gość konsument
3 godziny temu, Gość gość s napisał:

a ja dziś dostałem 22zł za żótego?

chyba za 2 worki. każdy się przechwala w tym sezonie, a w następnym będzie prosił żeby wziąść po 5 zł

Edytowane przez fadmin
Usunięto inwektywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemniak

Ludzie może i jest 1,2zł ale za towar na mycie a niestety większość towaru to barachło, ludzie juz dzisiaj są swiadomi że jesli nie beda trzymać 5 letniego płodozmianu to beda musieli sprzedawać tak jak Błaszki pyre za połowe ceny bo jakość słaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
Gość Mateusz

17zł/15kg ilości busowe na dolnym śląsku. Problem w tym, że w przyszłym roku ziemniaki będą po 3zł/15kg. Z resztą tak będzie z większością warzyw a w szczególności z pietruszką, kapustą i cebulą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Mateusz napisał:

17zł/15kg ilości busowe na dolnym śląsku. Problem w tym, że w przyszłym roku ziemniaki będą po 3zł/15kg. Z resztą tak będzie z większością warzyw a w szczególności z pietruszką, kapustą i cebulą.

a skąd taka pewność jak będzie w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DANIEL SDZ

ludzie siejcie z umiarem te pietruszki, kapusty sadzcie tez z logika bo znow bedziemy robic za darmo a chyba tego nie chcecie? zboze tez urosnie na polu a cena zboza stabilniejsza, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pozytywnie myślący.
48 minut temu, Gość bosa napisał:

bo fabryki nie nadążają z produkcją siewników i maszyn  do uprawy warzyw....a nasiona kupić w zagłębich warzywnych marzenie

 

Ludziska zluzujcie majty nasion jest w brud i nie prorokujcie jak będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość bosa napisał:

bo fabryki nie nadążają z produkcją siewników i maszyn  do uprawy warzyw....a nasiona kupić w zagłębich warzywnych marzenie

 

Potwierdzam- dymka albo wczesne odmiany cebuli jest problem. Na rozsade kapusty niektóre firmy już nie przyjmują zamówień na cały sezon!!! Dlatego ja w tym roku parę hektarów dyni parę buraka cwiklowego a reszta zboże. Pole odpocznie ja odpoczne od warzyw bo zanosi się na masakre z warzywami w tym sezonie bo w taki sezon jak obecny to niewierze ze sie szybko powtórzy!Kolega handluje maszynami z zachodu to deszczowni nie nadazy sprowadzać ?-od września sprzedał ponad 100 i to w okolice mojego  powiatu! Sam kupilem dwie bo mam dostęp do wody na kilku działkach ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek

Te dywagacje nic nie wnoszą do tematu jakim jest ziemniak i jego ceny.  Piszcie konkrety, prawdziwe ceny a nie o kapuście czy cebuli. A tak nawiasem ogłosiłem 10 ton pięknego denara5+ po 14 zł i nikt się nie odezwał. Jak to jest z tymi cenami?

Zdjęcie0160-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpr jeszcze moze powiesz ze juz zeszly wszystkie nasiona kapusty propaganda i tyle tak jak nasion pietruszki mialo nie byc jest jaka odmiana sie chce i ile. Mysle ze kto sial i sadzil warzywa bedzie sadzil tylko skoczka zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...