Skocz do zawartości

Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania


Gość Bajkopisarz

Rekomendowane odpowiedzi

a jak sobie radzą z brakiem badań Fito, kto wystawia fakturę  i CMR, i jak propozycja ceny, mnie zoferowali 240 E za tonę worek szyty, na razie nie robię bo miałem w zeszłym roku wtope ITD złapało rumuna z fakturą i miałem kontrolę i manadacik 1000 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mialem od rana 20 propozycji kupna i rumunii tez przyjechali ogladac towar nagrzani do czerwonosci cene jaka mi wystawili 15zl za 15kg kal5+ zolty worek szyty  ja mieszkam okolice krakowa tutaj juz duzo towaru niema!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Gość He.. Lubelskie napisał:

A u mnie w okolicy w hurtowni z dostawą z fakturą ziemniaki 14.8. To po co pisać głupoty że 15 za luz. 

A ja na hurtownie po 15 netto. Także wszystko zależy co i gdzie ale 15 jest realne. Okolice Śląska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rumunii ziemniak jest między 1,60 a 1,70 masakra a tak nawiasem mówiąc to dzisiaj też zaladowalem na Rumunię luz za 1zl kilo kal5+ denara tylko bez pośrednika tylko rumunowi ziemniak będzie teraz szybko drozal bo importu nie ma a rumun mówił mi że teraz tylko Polska pasuje cenowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
37 minut temu, Gość Bronek napisał:

Warszawa: Catania 18, Irga 16, żółty 14... Zejście duże, towaru brakuje . Pozdrawiam

Tylko jaki teraz handel na giełdzie jak w nocy mróz to mało kto i jedzie sprzedawać bo i kupującego mało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

A z drugiej strony są wśród nas tacy którzy potrafią sprzedać na dzisiaj po 11zl worek z dowozem do hurtowni. Ogarnijcie się ludzie, 14 to na dzisiaj jest minimum. Jeszcze na dodatek słyszę że gwarancję jakość dają i w d....e właścicielowi wchodzą. Ehhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 11 nie słyszałem, żeby ktokolwiek gdzieś woził ładny towar, 12 z domu to też nic specjalnego jeśli chodzi o towar. 

 

Ktoś daje niżej niż można sprzedać, czasem tak trzeba jak się handluje latami z tymi samymi ludźmi, bo są tacy, że jak jest 5zł to też biorą i nie mówią daj po 3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Publikujesz jako gość. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...