Jump to content

YOGI

Forumowicze
 • Content Count

  91
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

YOGI last won the day on June 8 2020

YOGI had the most liked content!

About YOGI

 • Rank
  Średnio Zaawansowany

Informacje o Forumowiczu

 • Region
  wielkopolskie

Informacje o profilu działalności

 • Zajęcie
  produkcja rolna-roślinna

Recent Profile Visitors

801 profile views
 1. @Klen1981 wrzucę Ci na priv na forum, a jesli mogę coś doradzić, to nigdy i nigdzie nie podawaj oficjalnie swojego maila na żadnej stronie. Są bowiem nielegalne roboty, które bez zezwolenia właścicieli stron, same zczytują całe treści stron i pobierają nasze adresy mailowe, a potem wysyłają do Ciebie sterte niechcianych wiadomości w tym wirusów. Także lepiej się zarejestrować i poprosić na priv.
 2. słabo widać tą opcję na ekranie po dodaniu ogłoszenia
 3. chyba chłopaki podziałały przez sobotę niedziele, bo dziś o niebo lepiej, jak dla mnie już jest w porządku. Ale nie przestawać ze zmianami, popracować troszkę przy płatnym odświeżeniu ogłoszenia pozdrawiam
 4. Maciej poważny sadownik jest obecny wszędzie, gdzie może uzupełnić swoją wiedzę o rynku, i mów co chcesz, ale tutaj można w bardzo krótkim czasie uzyskać zarówno sporo kontaktów jak i najszybciej zasięgnąć języka .. A już stwierdzenie, że "ci poważni to na pewno nie w j. polskim rozmawiają" mnie osobiście obraża, miejmy troszkę więcej szacunku dla samych siebie, jako Polaków, bo nie wierzę że niemiec, holender czy rosjanin będzie dbał o nasz interes lepiej niż my sami!! Miałem do czynienia z każdą z tych nacji i prawda zawsze po paru głębszych wychodzi, jak to w życiu - a wtedy uwierz mi, mają w d*pie Polskę i Polaków, ale z drugiej strony bardzo mocno boją się naszej jakości, pracowitości i pomysłowości - dlatego będą nas zawsze gnębić ile się da.
 5. @John deere już Ci puściłem na priv wiadomośc z telefonem
 6. wysyłam na priv wiadomości dla zalogowanych
 7. Z fachowcem, albo określ parametry jakie masz w gospodarstwie, wtedy może coś podpowiemy ...
 8. Janku wrzuciłem Ci na priv na forum
 9. @kossak.r@wp.pl już wrzuciłem Ci na priw na forum, dzwoń i niech Ci pomoże!
 10. Gość Miras - to jego prywatny numer nie mogę tak na publicznie ... zarejestruj sie na forum, to wrzuce Ci na prywatną wiadomosc
 11. @adek Nie chciałbym skłamać, po prostu nie wiem. Wyślę Ci w prywatnej wiadomości namiary do niego i pogadaj - myślę że powinien Ci pomóc.
 12. Piotr, wysłałem Ci telefon na prywatną wiadomośc na forum
 13. YOGI

  Apel o godne życie!

  "chłop" w sensie pewnych zachowań, które na potrzeby tego wątku został rolnikiem bez przygotowania biznesowego, a nie o nazwę tutaj chodziło.
 14. YOGI

  Apel o godne życie!

  Dobrze napisałeś o tej różnicy "chłop" / "rolnik". Rolnik mi się kojarzy bardzo pozytywnie. To ktos kto prócz proukowania żywności, myśli jesszcze mocno biznesowo.. Dba o dywersyfikację sieci odbiorców, o marketing, o jakość. Jednym slowem szanuje swoją pracę i towar jaki dzięki tej pracy produkuje, zazwyczaj jakość produktów u rolnika jest lepsza, niz u chłopa. Kiedys na wsi, w ggospodarstwie zostawał ten, któremu nie szło w szkole, ale to juz minęło, dziś rolnik często z wykształceniem średnim, a i takiego z wyższym nie trudno spotkać.
 15. YOGI

  Apel o godne życie!

  Ile już lat ten temat jest walkowany, wszystko ładnie, pięknie w teorii, a życie i tak swoje ..
×
×
 • Create New...