Jump to content
Advertisement

Marcin

Moderatorzy
 • Posts

  415
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

Marcin last won the day on February 13 2019

Marcin had the most liked content!

About Marcin

Informacje o Forumowiczu

 • Płeć
  mężczyzna
 • Region
  łódzkie

Informacje o profilu działalności

 • Zajęcie
  inne

Recent Profile Visitors

1537 profile views

Marcin's Achievements

Giga Forumowicz

Giga Forumowicz (12/13)

5

Reputation

 1. Marcin

  Wczesne kapustne

  Witam, w jakich cenach sprzedajecie obecnie kapustę biała, czerwoną, włoską i pekińską?
 2. Sieradz/Wieluń realna cena za żółtego ziemniaka to średnio 14zł. Giełda Katowice średnia cena 18zł. Wrocław podobnie.
 3. Zejście na Ukrainę bardzo osłabło. Kto zdążył się wysprzedać ten wygrał. Towaru zostało masę, młodego już nasadzone a przecież lada dzień kwiecień... Przyszłość widzę w ciemnych barwach.
 4. Colombo, Volumia i Denar.
 5. Proponuję wrócić do głównego tematu wątku. Ja osobiście zmniejszam kiełkowane, w przyszłym tygodniu dopiero będziemy sypać w skrzynki.
 6. Marcin

  Wapno z Dzialoszyna

  Nie stosowałem, nie znam firmy. Osobiście kupuję w zakładzie Minerał w Trębaczewie i mogę szczerze polecić. Zarówno kreda pylista jak i granulowana super towar.
 7. Marcin

  Wapno z Dzialoszyna

  Witam, kolego o którą dokładnie firmę Ci chodzi? Bo w okolicach Działoszyna jest kilku producentów.
 8. Marcin

  kapusta biała

  Drogi Marianie muszę Cię zmartwić ale nie zgadłeś. W sumie nawet nie miałem zamiaru odpisywać ale zrobię wyjątek. Zbyt mam ale parę odmian wysypało się na raz i nie zdążyłem wszystkiego wycinać na bieżąco. Pod talerzówkę poszło może 15-20 ton co przy obecnych cenach nie jest wielką stratą. Druga sprawa to ciekawe jest oskarżenie, że psuję cenę skoro napisałem, że za grosze sprzedawać nie będę i wolę skasować towar - zaprzeczasz sam sobie. To tyle ode mnie w tym temacie.
 9. Sieradzak ja wiem, że te ceny to jest nieporozumienie ale takie są realia niestety. Przy obecnych kosztach cena ziemniaka powinna być minimum 0,60zł żeby zostało z niego coś oprócz garba.
 10. Marcin

  kapusta biała

  Oferta z kwaszarni - 0,15zł. W poniedziałek wjeżdżam talerzówką.
 11. Witam, w jakiej cenie sprzedajecie cebulę 5+ w worku?
 12. Towar sprzedaje teraz ten kto ma duże ilości jednolitego towaru, znajomi posadzili po kilkadziesiąt ha Colomby czy Riviery i pchają wszystko luzem na paczkarnie w cenie 0,40zł netto minus potrącenia. Ale znam też takich, którzy mają po kilka ha różnych odmian i sprzedają 0,25-0,27zł w bb czy worku. Coś czuję, że po tym sezonie nie jednemu odechce się produkcji ziemniaka. Moim zdaniem rok jest już stracony.
 13. ESI/EWI - ludzie kopią ziemniaki po 4zł za worek po prostu tragedia..
 14. Marcin

  Coragen na Stonke?

  Polecam. Butelka 175ml kosztuje 220zł, u mnie starcza na ok. 3 hektary czyli koszt to ok. 75zł/ha ale mamy pole zabezpieczone przed stonką na jakieś 3 tygodnie. W tym sezonie bazuję głównie na środkach Coragen i Proteus - oba mogę polecić z czystym sumieniem.
×
×
 • Create New...