Jump to content

WeremczukAgro

Forumowicze
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

About WeremczukAgro

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o Forumowiczu

 • Płeć
  nie powiem
 • Region
  lubelskie

Sposób kontaktu

 • Adres strony internetowej
  weremczukagro.com

Informacje o profilu działalności

 • Zajęcie
  maszyny i części

Recent Profile Visitors

117 profile views
 1. WeremczukAgro

  Kombajn Sator

  Zachęcamy do przetestowania naszej Aliny Supernova. Co roku kopiemy pokazowo w uzgodnionym miejscu i terminie. Zachęcamy do kontaktu. Więcej informacji http://weremczukagro.com/blog/?id=zbior-warzyw-kombajnem-pokazy
 2. Dziękujemy i również życzymy wszystkiego dobrego!
 3. Zachęcamy również do kontaktu z nami. Można się umówić na pokaz w swoim gospodarstwie i samemu ocenić pracę maszyny. W piątek kopiemy również u klienta za Włocławkiem, Można podjechać i zobaczyć.
 4. Przed podjęciem decyzji o zakupie zachęcam do skorzystania z możliwości przetestowania kombajnu w polu. Przyjeżdżamy z naszym zestawem kombajnem + ciągniki kopiemy. Chętnie udzielimy wszystkich informacji.
 5. Witam, Staramy się jak możemy. Poprzeczka w przypadku maszyn zachodnich jest zawieszona bardzo wysoko i jeśli chcemy się utrzymać na rynku musimy stale pracować nad jakością i nowymi rozwiązaniami. Co roku jeździmy w pole do zainteresowanych osób, żeby mogli przetestować sprzęt zanim podejmą decyzję o zakupie. W ubiegłym roku przyszło nam pracować w naprawdę różnych warunkach, krótkie podsumowanie możecie zobaczyć na naszym YT. Wszelkie uwagi mile widziane. Opinia i doświadczenie użytkowników maszyn to najcenniejsze źródło informacji.
 6. No, ale różnica cenowa też jest :)
 7. Wersja z podstawowym wyposażeniem waży około 1900 kg. Wybierając dodatkowe opcje to może być 50-100 kg. Do naszych kombajnów zalecamy ciągniki od 80 KM, i zwykle dają radę. Może to kwestia zawieszenia, warunków na polu? W wolnej chwili zapraszam na nasz kanał na YT jest tam filmik z pokazów z ubiegłego roku. Różne ciągniki pracowały w rożnych warunkach.
 8. Wczoraj nasz serwis uruchamiał kombajn w jednym z gospodarstw i zbierali też marchew. Filmiku nie możemy tu dodać, ale zapraszam na naszego fb https://www.facebook.com/weremczukagro/. Marchewka SUPER!
 9. Mamą taką wersję. Alina ECO II ma pomost z rolkami, na którym ustawiona jest skrzynia. Najczęściej jednak nasi klienci ustawiają skrzynie na przyczepie jadącej obok i zbierają do skrzyń. Alina SUPERNOVA ma wysoki transporter więc można po kolei napełniać skrzynie. Do tego spowalniacz czy specjalny kosz i można ładnie sterować zsypem. Ale jak widać na zdjęciach ECO także daje radę. Zachęcamy do kontaktu i na naszą stronę. Wszystkie dostępne modele są opisane. http://weremczukagro.com/kategoria-produkty/zbior-warzyw-korzeniowych/ Kilka zdjęć dla przykładu.
 10. Siewnik Alex był bardzo wymagającą maszyną i wymagał dużo cierpliwości od użytkownika. Do tej pory ma swoich zwolenników, ale jest też grupa rolników która szybko wymieniał go na pneumatyki. Niemniej jednak Alexa nie produkujemy już ponad 10 lat (chociaż taśmy wysiewające jeszcze dorabiamy na wiosnę). Być może warto dać nam drugą szansę i sprawdzić jak teraz spisują się nasze maszyny. Na wiosnę mamy również akcję, gdzie formujemy redliny i siejemy pneumatykiem. Chętnie podejmiemy wyzwanie jeśli tylko Kamilu dasz nam szansę. Życzymy wszystkiego dobrego i dziękujemy za krytykę. Mamy nadzieję, że jeszcze się gdzieś na polu spotkamy. To, że nieustannie pracujemy nad poprawą jakości to zwykle zasługa użytkowników naszych maszyn, którzy zgłaszają nam swoje uwagi!
 11. No i super! Zapraszamy do kontaktu Może skontaktować się ktoś od nas i ustalić wstępnie jakieś szczegóły (potrzebny numer telefonu). Na naszej stronie podane są dwa numery telefonów do osób, które się tym zajmują bezpośrednio. Warto się odezwać bo może akurat gdzieś będziemy w pobliżu. Poza tym akcja z "wykopkami" trwa do pierwszych przymrozków. http://weremczukagro.com/blog/?id=zbior-warzyw-kombajnem-pokazy
 12. Witam, Tu na forum jesteśmy pierwszy raz. Niektórzy z Was zaczynają kopać wczesną marchew. Może chcielibyście sprawdzić kombajn u siebie. Co roku prowadzimy taką akcję i bezpłatnie kopiemy warzywa w umówionych gospodarstwach. Zachęcamy do kontaktu! Jeśli będzie zainteresowanie takim pokazem to efekty będziemy prezentować również tu na forum. Liczymy na Waszą pomoc. Chętnie poznamy Wasze opinie i sami też podzielimy się naszymi doświadczeniami. Tak było na jesieni w ubiegłym roku.
×
×
 • Create New...