Jump to content

Prorok

Forumowicze
 • Content Count

  194
 • Joined

 • Last visited

About Prorok

 • Rank
  Bardzo Zaawansowany

Informacje o Forumowiczu

 • Region
  pomorskie

Informacje o profilu działalności

 • Zajęcie
  produkcja rolna-roślinna
 1. Prorok

  O polityce po wyborach

  Ty chyba jesteś z podkarpackiego...odmienny stan świadomości
 2. Prorok

  O polityce po wyborach

  Drogi ....nie ma my i wy....są POLACY. PORAŻKĄ jest stan finansów Polski i Polaków a ten jest dramatyczny.
 3. Prorok

  O polityce po wyborach

  Zapbserwowales też zmarnowane 70milionow na karty do głosowania? A może też zauważyłeś jak Szumowski kupował maseczki i respiratory?? A MOZE WRESZCIE ZAUWAZYLES ZE PiS W 2 LATA POZYCZYL 500 MILIARDÓW ZL???
 4. Prorok

  O polityce po wyborach

  Specjalny toast Jarosława dla 81% mieszkańców wsi
 5. Nie muszę jeździć.w tym sezonie składy latają.mininum kilka dziennie widzę. W zeszłym tego nie było.pytalem 3 znajomych skupiarzy i każdy powiedział,że kupuje ok 10% więcej niż w zeszłym roku. Kolejkę przed zakładem bardzo łatwo zrobić;)
 6. To nie chodzi o to czy pasuje czy nie ale o koszty. Przy plonie 10 ton z ha 45 gr nie pokrywa kosztów . Przy plonie 50 to za wysoka cena. Zestawy owszem latają ale zakłady skupują niewiele więcej niż w zeszłym sezonie
 7. Marku...dobrze wiemy że było to spowodowane panika covidowa i fatalnym przechowaniem jabłek. Co raz się zdarzyło niekoniecznie musi się powtórzyć. W tym roku jabłka jest więcej choć sporo jest jabłek po "przejściach" ale moim zdaniem beda lepiej się przechowywać jeśli tylko ktoś zadbał o odpowiednią podaż Ca pozakorzeniowo. Dalej twierdze,ze to co się teraz dzieje jest nieadekwatne do wzrostu produkcji do zeszłego roku.uwazam,że ceny zostały sztucznie zbite by tanio kupić towar by potem drogo go sprzedać. Co nie znaczy,że mam na to dowody albo że mam rację. Jestem producentem i staram się trzeźwo patrzeć na sytuację a nie kierować się rmocjamiub pamięcią bo w zeszłym roku zapłaciło.wystarczy,że Białoruś zamknie granice dla przemytu i jabłko zostanie w kraju i bedzie poważny klops. Udanych zbiorów i wysokich cen
 8. Przeczytam to sobie dziś jeszcze raz...przed snem;)
 9. Jak co roku.najwiekszs podnieta i jedyny temat do różne u sadownikow to cena przemyslu
 10. W przyszłym tygodniu unijne sankcje na Białoruś co zakończy przemyt do Rosji. Dopiero wtedy ceny zjada jak caly towar zostanie w kraju.
 11. Łaskawca...aż 10 zł...całe 66 gr:))) Jak ta cena na się do kosztów produkcji baltony,która brałeś? Swędzi dalej,że trzeba będzie zapłacić znowu;)
 12. W każdej wsi jest dwóch bogatych gospodarzy ...reszta to biedota Jeśli twierdzisz,że milioner jest standardem pod grojcem przestań już pić;)
 13. Milionerzy w aktywach a nie w środkach trwałych...inaczej każdy powyżej 10 ha pod Grójecem jest milionerem:)))))
 14. Ja ci nawet sprzedam jak jesteś takim uczciwym handlowcem:)))
 15. Do prokuratury zamiast żale tu wylewac i zazdrościc
×
×
 • Create New...