Jump to content

bor

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

About bor

 • Rank
  Nowy na forum

Informacje o Forumowiczu

 • Region
  mazowieckie

Informacje o profilu działalności

 • Zajęcie
  produkcja rolna-roślinna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Ja postaram się być na godzinę 10 pod wejściem głównym oraz zapraszam innych z tych okolic...
 2. To może komu pasuje to spotkajmy się w piątek około godziny 10:00 przed komendą w siedlcach z dokumentami które posiadamy żeby złożyć zawiadomienie i porozmawiać. A może Pan Krzysztof znowu coś napisze? bo na pewno wszystko czyta...
 3. Są to na pewno bardzo duże pieniądze... Moja propozycja jest taka że skoro ktoś zgłaszał już sprawę na Policję to może zgłośmy to na komendach na których rejonie były skupy a oni połączą to w jedną całość. Mam pytanie ile jest osób na forum które sprzedawały towar do Siedlec? Może się spotkamy od razu z dokumentami i złożymy zawiadomienie na Policji? Odzyskanie pieniędzy będzie na pewno trudne ale jest nadzieja że ten Pan posiedzi.
 4. Popieram komentarz który napisał "Cionek", warto powiadomić prokuraturę i policję. Jeśli nie odzyskamy pieniędzy to chociaż Pan Krzysztof poniesie odpowiedzialność karną i może parę lat posiedzi... A do tego czasu warto zgłaszać sprawę do Sądu każdy z osobna lub grupowo. Pozdrawiam i czekam na opinie innych oraz przyłączanie się do forum wszystkich pokrzywdzonych. Bo już dłużej nie można czekać.
 5. Panie Krzysztofie dobrze że chociaż jest jakiś kontakt z Panem ale proszę podać konkretną datę do kiedy mamy czekać na płatności? A po tym terminie proponuję spotkanie z poszkodowanymi i poszukanie rozwiązań. Są osoby które zajmują się odzyskiwaniem pieniędzy od takich ludzi... pozdrawiam
 6. Witam. Ja również czekam na zapłatę za towar... Ciekawe ile jest jeszcze osób w podobnej sytuacji. Czy ma ktoś propozycję jak rozwiązać ten problem? Może jakieś spotkanie np. w Siedlcach?
×
×
 • Create New...