Jump to content

Our Picks

Top content from across the community, hand-picked by us.

Jak w temacie?

Dokąd wybieracie się zimą?

Szukam towarzystwa na wyjazd.wybór całkiem szeroki. Malediwy,dominikana,Meksyk,Zanzibar lub ostatecznie Kenia lub Egipt.

 

Ktoś chętny i gotowy na przygodę?
  • 40 replies

Witam, 

Dziś zabierali im ciągnik na lawetę, to była sprzedaż nie swojego mienia ?Czy może nie płacili za niego rat, albo zajęcie egzekucyjne poprzez Komornika Sądowego?

Może wszyscy poszkodowani niech idą do telewizji nagłośnić sprawę tak jak ludzie oszukani w 2013 roku poprzez Pana Piotra S. Materiał dostępny reportaż INTERWENCJA pod linkiem https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2017-04-27/ofiara-oszusta-zrujnowal-mnie-finansowo-i-psychicznie_1550406/

Nagłaśniajcie LUDZIE sprawę, szkoda biednych ROLNIKÓW, ich pracę, dorobki, często bardzo ciężko zapracowane pieniądze których nigdy na oczy nie będą widzieli.

Trzymam za WAS kciuki! Ja również zostałam oszukane co prawda przez inną Firmę, ale pozbierać się nie mogę. Czekałam zbyt długo, później nie było z czego ściągnąć - a na samym końcu spółka ogłosiła upadłość - a później znalazła się w posiadaniu obcokrajowca Gruzina etc.

Nie żałujcie na adwokata - Walczcie o swoje.

 

 

Wiadomo wolny rynek jest i każdy może sprzedać i kupować co chce , ale konsument musi wiedzieć co kupuje ! Towar musi być oznaczony krajem producenta , żeby ludzie mieli sprawiedliwy wybór . Przesypywanie towaru i sprzedawanie za polski to jawne oszustwo , a najgorsze jest to , że każdy wie o tym procederze i nikt z tym nic nie robi . Na rybitwach to jest już prawdziwa patologia !  Co rok to samo i nic .... Trzeba to chyba nagłośnić najlepiej w telewizji i niech się wezmą za tych pseudo handlarzy . 

Naprawdę ciekawy. Wleką do nas ziemniaki z każdej strony i nikt z tym nie potrafi albo nie chce nic zrobić. No bo po co. Ujeba× Polskiego chłopa niech inni się rozwijają. 

Witam chciałam ostrzec przed ukraińskim oszustem rzekomo nazywa się vladimir klepanchuk dane firmy w załączniku telefon z którego korzysta +380 (97) 069 94 74 pewnie nie jedyny. Prawdopodobnie jest to większa grupa oszustów z Ukrainy. W naszej firmie ma niezapłacone faktury na kwotę 100tys zł 

 
  • 2 replies

×
×
  • Create New...