Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Dzisiaj
  2. Gość

    Ziemniaki 2024

    Kto niema gdzie sprzedać teraz to kiedy na południu to w jednej miejscowości po pięć tirów ładują dziennie na sto procent ziemniak pójdzie w górę po świętach zdtrowych wesołych świą
  3. Gość

    Ziemniaki 2024

    Jak macie ładny gruby towar i nie macie gdzie sprzedać tak jak ktoś tu pisze to wam dam do zecie każda ilość Nie siej propagandy bo cena wcale nie maleje i już nie zmaleje.
  4. Gość

    Ceny jabłek 2024

    W listopadzie można było podać princa po 1,5 brutto za wagę Teraz jest 2 zł????
  5. Michał S

    Ceny jabłek 2024

    Jedyną odmianą którą wartało trzymać jest prins bo od jesieni cena podskoczyła o 50 gr na kilogramie. Sorki jeszcze boskoop i gala must. Ceny reszty pokrywają raptem przechowywanie.
  6. Wczoraj
  7. Ostatni tydzień
  8. Gość

    Ziemniaki 2024

    No i co bedzie za 3 tygodnie ? Starym ziemniakiem handluje sie do konca czerwca i ludzie sami wola kupic starego ziemniaka niz mlodego wypedzonego nawozem i woda w dodatku drogiego. Nie siej propagandy chlopie ziemniak topowych odmian schodzi az milo. Może masz szmelc stąd brak zainteresowania twoim towarem
  9. Gość

    Ziemniaki 2024

    Takie rzeczy tylko w farming symulator ! A teraz sobie wyobraźcie że nie ma sadzeniaka bo nie przeszedł kwalifikacji i badań, a jakie badania przechodzi ziemniak ,rok po centrali, od chloporobotnika z Sieradza który uprawia w monokulturze ziemniaka 15 lat i zmienia sadzonke co 5 lat to jest dopiero masakra.
  10. Gość

    Ceny jabłek 2024

    Tak, u nas przemysł 1.3
  11. Gość

    Ceny jabłek 2024

    Bierzemy w cenie przemysłu -20% na odrzuty Pasuje?
  12. Gość

    Ceny jabłek 2024

    Gotowi, odsort od extry na bidronki czeka
  13. Gość

    Ziemniaki 2024

    Glupoty piszesz jak kupowałem i były niebo lepsze jak te po centrali. Tylko od pewnych gospodarzy. Zresztą pyrka za 40gr lepiej wychodzi niż zboże za 800zl czy kukurydza za 400 w tym roku sadze dodatkowo 35ha mam 2 stare kurniki ocieplone tam będę składował plus do tego około 10ha wczesnego już posadzone pod folie zaczynają wychodzić powoli. Sezon myślę jeszcze o kapuscie w poplonie podobno na Kaliszu tak robią? Gdby wykopie okolo 25maja jest możliwość do sadzenia po tym samym polu?
  14. Gość

    Ceny jabłek 2024

    Jak tam?co tam? Gotowi na ostre ssanie??? Ruszamy tuż po świętach Do zo w komorze
  15. GRz1

    Ziemniaki 2024

    A jaka pewność ze wszystkie te ziemniaki z reprodukcii dawane przez firmy nasienne sa czyste i przeszły badania Przytocze sytuacje z tego roku Pewna firma nasienna ma ziemniaki bardzo popularne Okazuje sie ze sadzeniaka brak a jak jest to w minimalnych ilosciach ,na pytania czemu nie ma sadzeniaka odpowiedz cały czas ta sama NIE POPRZECHODZIŁY BADAN a nasadze było duzo. Wiec co stanie sie z tymi co nie preszły badan kto mi odpowie Tak macie racje zostana sprzedane i to jest temat do PIORIN .Ale ta instytucja działa wybiórczo i niestety nie ma planowanych kontroli akurat tych partii ziemniaków.
  16. Gość

    Ziemniaki 2024

    Teraz producenci ziemniaków będą bardziej kontrolowani przez PIORIN . Zobaczymy jakie konsekwencje będą jeśli będą pobierać próbki do badań . Prawdopodobnie nikt nie będzie mógł kupić ziemniaków bez badań fitosanitarnych .
  17. Gość

    Ziemniaki 2024

    No jest kupa sadzeniaków ,,pierwszy, drugi, trzeci rok po centrali,, kwalifikatu nie ma. życzę powodzenia w kupowaniu i uprawie takich sadzeniaków. Kiedyś mi zabrakło na hektar i kupiłem od znajomego handlarza tak zachwalał, a było to takie gówno że słów szkoda moje ziemniaki piąty rok po centrali były lepsze, i to jeszcze znajomy mnie tak w ch@ja zrobił. Połowa tego co jest w ogłoszeniach to powinna do bydła iść po 20 groszy, przecie to wogóle nie przebadane jest choroby kwarantannowe można sobie łatwo zawlec na gospodarstwo.
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...