Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. Guest

  2019 nowy sezon ceny jabłek ?

  TE CENY 1,2 -1,4 TO CHYBA ZA JABŁKA W SKRZYNI RAZEM ZE SKRZYNIĄ. CHYBA CHORYM TRZEBA BYC ZEBY ZA SAMO JABŁKO TYLE PŁACIC. POLICZYC KOSZTY PRZECHOWANIA, SORTOWANIA, TRANSPORT , UBYTKI I MIEC NADZIEJE ZE CZEKOLADA NIE WYJDZIE ALBO CZY NIE SPUCHNIE PRZY TAKIM KALIBRZE CO OBSERWUJE SIE NA DRZEWACH. KTOS KTO PO TYLE PŁACI TO NAPRAWDE MUSI ZYC NADZIEJĄ ŻE JABŁKO BEDZIE PO 3 ZŁ . TAK JAK CI CO SKRZYNIE W UBIEGLYM SEZONIE KUPOWALI PO 180 ZŁ I WYNAJMOWALI CHŁODNIE PO 30 GR OD KG ZEBY ZROBIC DOBRY INTERES.
 3. NaChłopskiRozum

  Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...

  0,65 dolara, taka jest średnia cena na światowym rynku ale nie ma się tym za bardzo co sugerować bo rozstrzał jest spory. Znalazłem to na tridge.com. Jest tam też taka fajna mapka i pokazane są aktualne ceny hurtowe w różnych krajach na świecie(m.in Ukraina, Kazachstan). W większości te ceny idą w górę. Trzeba patrzeć na chłodno, nie wpadać w panikę. Emocje to zawsze najgorszy doradca. Widzę, że jest tutaj sporo starających się grać na emocjach. Jesteśmy na szczycie podażowym a cena trzyma opór (względny opór). Towar jest kiepski i trudny do przechowania więc cześć naszych producentów wyzbywa się go już teraz. Raz z obawy, że będą duże straty w przechowaniu dwa po rajdzie cenowym w dół z ponad 2 zł do 0,65 gr to naturalnym myśleniem jest " Lepiej wyjść teraz kiedy jestem jeszcze na plusie bo za miesiąc nie wiadomo co będzie..."
 4. Guest

  CENY JABŁEK PRZEMYSŁOWYCH 2018/2019

  Łowicz wzrost z 55 na 57. Czekamy.....
 5. Guest

  CENY JABŁEK PRZEMYSŁOWYCH 2018/2019

  Śmiech mnie ogarnia jak czytam niektóre wpisy, koledzy sadownicy to jest nasz sezon. Pozdrawiam
 6. Guest

  kapusta biała

  Też stoi w miejscu szału nie będzie i do tego co druga chora fuzarioza.
 7. Guest

  2019 nowy sezon ceny jabłek ?

  U nas oferują za Princa na przechowanie po 1.3zł - eksport w inne rejony Polski (grójeckie, nowosądeckie). Gala Must 65+ 1.1zł - niskie wymogi jakościowe.
 8. 20/20/10zl za worek
 9. Guest

  2019 nowy sezon ceny jabłek ?

  Nie siejcie propagandy, zrobiłem mały wywiad i w okolicy Białej rawskiej 1.2 za princa za wagę dostaje się bez problemu a osobiście znam chłopaka który princa selecta oddaje po1.4 za wagę. Także nie okłamujcie ludzi tylko sztuczną panikę niektórzy robią.
 10. Jaka jest teraz cena cebuli za worek na giełdzie. Bronisze i inne. Cebula zwykła cukrowa czerwona
 11. Guest

  Siew marchwi i pietruszki

  Kpr brudna marchew 0.4,pietruszka brudna ok 1zl
 12. Guest

  2019 nowy sezon ceny jabłek ?

  Będzie jeszcze tańsze.Rosja jest zatkana jabłkiem z Iranu i Ajzerbajdżanu.W Iranie w tym roku niesamowity urodzaj.Zaraz kończy się zakup grup do kontroli na przechowanie i zrobie się wesoło.Może być dużo niespodzianek dla tych kto mniej niż 3 zł.nie chciał sprzedawać.
 13. Guest

  kapusta biała

  Witam jak u Was rosną zimówki?? U mnie miekkie to jeszcze widze że do wszystkich świetych zdąża ale te typowo twarde to masakra stoi w miejscu. Sucho na potęge U was jak to wygląda??
 14. Guest

  Siew marchwi i pietruszki

  Ładna myta pietruszka max 2 zł. Marchew myta 0,8 - Bronisze
 15. Guest

  2019 nowy sezon ceny jabłek ?

  Nikt drożej 1 zł. za Princa nie daje.Nie piszcie głupoty co po 1,2-1,4 dają.To kłamstwo.Może dają tylko kasa za rok.
 16. Rolnik1832

  Siew marchwi i pietruszki

  Właśnie jakie ceny u Was. Słysze głosy że pietruszka już 1,5 zł, a marchew ponizej 1 zł.
 17. Guest

  2019 nowy sezon ceny jabłek ?

  Ja kolego nie słyszałem o cenie 1 zł. Więc nie siej propagandy jak się nie możesz dokupic:D Prince jest mało i cena jest od 1.2 do 1.4 za wagę także skończ bo się osmieszasz. Akurat wszędzie zaczyna być słychać że cena przemysłu ma wrócić z 56 do 61 groszy tak jak była.
 18. Guest

  2019 nowy sezon ceny jabłek ?

  WSZEDZIE GDZIE NIE ZADZWONIE TO 1 ZŁ OFERUJA ZA PRINCA W SKRZYNI I MÓWIĄ ZE MA BYC TANIEJ W PRZYSZLYM TYGODNIU. PARANOJA … TO PO ILE BEDA PLACIC ZA JONAGOREDA , CHAMPIONA I INNE PODSTAWOWE ODMIANY???
 19. Guest

  2019 nowy sezon ceny jabłek ?

  w tym roku to się sprzedaje jabłko za wagę w skrzyni a nie na gotowo za tani jest przemysł
 20. Niczego nie ominołem. Tylko wk......mnie jak w takim sezonie jak ten ludzie nie szanują swojej pracy. Z drugiej strony co ma popyt i podaż do idiotycznego myślenia że jak opuszcze cenę to więcej sprzedam. To jak jest taniej to więcej jedzą czy jak? Klient był już przyzwyczajony do 20zł i nie szemral a teraz zobaczycie jak trudno będzie podnieś cenę. Od razu zje.... Cenę na 5zl i wtedy będą szły jak woda.
 21. oj, ktoś tu omijał lekcje w szkole i nie pamięta nic o popycie i podaży i ich oddziaływaniu na rynek :} -------- zjazdowa zapchana towarem, większość to lufy, teraz czeka na z 2 tygodnie stasznej nędzy, bo ludzie kopia na potęge a handlarze dodatkowa przywoża import z warszawy(cena około 10zł/ worek szyty podobno to gala nawet) Trzeba czekac :{
 22. Guest

  Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...

  a Polska to ma teraz najdroższa cebule w Europie - ciekawe jak dlugo ?
 23. Guest

  2019 nowy sezon ceny jabłek ?

  Biała rawska 1,30-1,35 za wagę prince i red dele
 1. Load more activity
×