Start Forum O nas Regulamin Kontakt Reklama
Internetowa Giełda Rolna i Towarowa

NAJWIĘKSZY PORTAL   
OGŁOSZEŃ ROLNICZYCH   


 w   i    


Konferencja Sadownicza Jagodowe Trendy

Forum IGRiT
Zboża Oleiste Motylkowe Zioła Warzywa Ziemniaki Owoce Sad i ogród Grzyby Drób i jaja Bydło i świnie Hodowla inne Przetwory i mięso MaszynyOpakowania Nawozy i ŚOR Nieruchomości Praca Transport Usługi Inne
 
   Wczoraj odwiedzono nas: 15 687, nadano: 662 ogłoszeń. Ostatnie 30 dni, nadano: 12 764 ogłoszeń.

IGRIT.PL - zmieniamy się dla Was!

Wraz z końcem roku, zaczynamy zmiany! Nowa kolorystyka, zmiany w kategoriach ogłoszeń... To dopiero początek, przed nami jeszcze wiele zmian. IGRIT.PL unowocześnia się dla Was, staje się portalem jeszcze bardziej przyjaznym użytkownikowi, prostszym w obsłudze i nawigacji, dającym więcej korzyści.

W 2018 r zmiany będę jeszcze bardziej głębokie, pojawi się wiele nowych funkcjonalności, przydatnych dla naszych użytkowników, w ich działalności gospodarczej. Wkrótce także wersja responsywna portalu, czyli dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Za niedługo, zarejestrowani użytkownicy IGRIT.PL będą mogli skorzystać z bardzo atrakcyjnego programu korzyści, który przygotowujemy we współpracy z jednym z dużych, polskich koncernów. Zachęcamy do odwiedzin na portalu i na naszym profilu na Facebook, gdzie sukcesywnie będziemy informowali o nowościach na IGRIT.PL.

Jednocześnie czekamy na Wasze opinie, jak oceniacie zmiany, co chcielibyście aby było na IGRIT.PL, co usunąć, co zmienić... Wasze sugestie są nam potrzebne, bo chcemy by portal jak najbardziej odpowiadał Waszym potrzebom. Publikujcie je na naszym FORUM, w wątku 'zmiany w igrit.pl' lub na naszym profilu na FB.

Wróć do strony głównej

      Uprawa ziemniaka - zyski i straty
      Ceny Jabłek Export 2017/2018
      Ceny Jabłek Na Giełdach 2017/2018
      Kapusta Pekińska - ceny
      Ceny Jabłek Przemysłowych 2017
      Cena Orzechów Laskowych 2017
      Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...
      Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania
      Rynek Ziemniaka - Opinie
      kapusta biała