Start Forum O nas Linki Regulamin Kontakt Reklama
Internetowa Giełda Rolna i TowarowaInternetowa Giełda Rolna i Towarowa na FaceBook

NAJWIĘKSZY PORTAL   
OGŁOSZEŃ ROLNICZYCH   


 w   i    

Zmiany na portalu IGRIT.PL

Forum IGRiTTankuj Taniej z IGRIT.PL
Zboża Oleiste Motylkowe Zioła Warzywa Ziemniaki Owoce Sad i ogród Grzyby Drób i jaja Bydło i świnie Hodowla inne Przetwory i mięso MaszynyOpakowania Nawozy i ŚOR Nieruchomości Praca Transport Usługi Inne


 
 
   Wczoraj odwiedzono nas: 13 445, nadano: 319 ogłoszeń. Ostatnie 30 dni, nadano: 12 766 ogłoszeń.

IGRIT.PL podejmuje współpracę z PKN ORLEN SA

Ruszamy z programem TANKUJ TANIEJ. Dla każdego użytkownika naszego portalu wynegocjowaliśmy ekstra rabat na paliwa z PKN ORLEN SA. Aż 8 gr/litr ! Nie musisz nic kupować, aby ten rabat od nas dostać. Nie musisz spełniać żadnych skomplikowanych warunków. Rabat masz całkowicie za darmo ! Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz rejestracyjny na www.paliwo.igrit.pl i pobrać kartę BIZNESTANK na dowolnej stacji PKN ORLEN.

Kilka prostych czynności, a możesz dużo zaoszczędzić na zakupie paliw: ON, PB95, PB98 i LPG. Dzięki rabatowi, tylko w ciągu jednego sezonu agrotechnicznego możesz zaoszczędzić aż kilkaset złotych. Rabat jest dostępny dla rolników, przedsiębiorców, firm transportowych, przetwórczych i in. Bez limitu zakupu, bez żadnych dodatkowych zobowiązań. Co więcej, możesz mieć kilka kart rabatowych przypisanych do jednego swojego konta (np. dla siebie, żony, pracowników).

Przy rosnących kosztach produkcji rolniczej, każda możliwość zaoszczędzenia jest cenna. Do tej pory gospodarstwa rolne miały bardzo ograniczoną możliwość zakupów paliw na stacjach benzynowych z rabatem. Teraz to zmieniamy: wychodzimy z szerokim programem TANKUJ TANIEJ do wszystkich rolników, przedsiębiorstw i prowadzących działalność gospodarczą.
Jeśli nie wiesz, czy to Ci się opłaca, to spróbuj policzyć ile paliwa zużywają w ciągu roku posiadane przez Ciebie samochody (także te osobowe), ciągniki, kombajny, inne pojazdy samobieżne. Następnie przemnóż to przez 8 groszy. Jeśli kwota, którą wyliczysz jest niewarta zainteresowania, to ten program nie jest dla Ciebie.

Dla naszych użytkowników przygotowaliśmy prosty poradnik jak się zapisać do programu TANKUJ TANIEJ na www.paliwo.igrit.pl.
Jednak jeśli masz pytania lub uwagi do programu napisz do nas: paliwo@igrit.pl, chętnie się z nimi zapoznamy i odpowiemy.

Nie czekaj! Skorzystaj już teraz !

Zespół IGRIT.PL          

Wróć do strony głównej

      Stop wyzyskowi rolników - protest?
      Ceny Jabłek Export 2017/2018
      Ceny Jabłek Na Giełdach 2017/2018
      Kapusta Pekińska - ceny
      Czy Rumunia Będzie Brala Ziemniaki
      Cena Orzechów Laskowych 2017
      Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...
      Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania
      Rynek Ziemniaka - Opinie
      kapusta biała
      Ogórki w zimnym tunelu.
      Nawozy Organiczne

Tankuj Taniej - Uzyskaj Rabat na Paliwo