Start Forum O nas Linki Regulamin Kontakt Reklama
Internetowa Giełda Rolna i TowarowaInternetowa Giełda Rolna i Towarowa na FaceBook

NAJWIĘKSZY PORTAL   
OGŁOSZEŃ ROLNICZYCH   


 w   i    

Zapraszamy do dyskusji na Forum

Forum IGRiTTankuj Taniej z IGRIT.PL
Zboża Oleiste Motylkowe Zioła Warzywa Ziemniaki Owoce Sad i ogród Grzyby Drób i jaja Bydło i świnie Hodowla inne Przetwory i mięso MaszynyOpakowania Nawozy i ŚOR Nieruchomości Praca Transport Usługi Inne


 
 
   Wczoraj odwiedzono nas: 10 343, nadano: 308 ogłoszeń. Ostatnie 30 dni, nadano: 14 423 ogłoszeń.

Bank BGŻ BNP Paribas kolejny raz zdobył tytuł "Banku Najlepszego dla Rolnika"

Bank BGŻ BNP Paribas wyznacza standardy w zakresie obsługi klientów z sektora agro, czego potwierdzeniem jest tytuł "Banku Najlepszego dla Rolnika" w rankingu przygotowywanym przez agencję konsultingową Martin & Jacob. Bank wygrał tę klasyfikację trzeci raz z rzędu.

Oferta i jakość obsługi to czynniki, które w głównej mierze decydują o ocenie banku przez rolników. Najnowsze badania pokazały, że zwracają oni uwagę na dostępność rozwiązań internetowych, wysokość udzielanych kredytów i warunki ich spłaty, a także czas konieczny na złożenie i rozpatrzenie wniosku kredytowego. Ważna jest także obsługa, dostępność informacji o ofercie i prosta komunikacja.

W najnowszej, trzeciej edycji rankingu, Bank BGŻ BNP Paribas zdobył najwięcej punktów zarówno w kategorii oferta, jak i jakość obsługi. Z kolei pod względem ocen wizerunku i warunków lokalowych znalazł się odpowiednio na drugiej i piątej pozycji. Suma punktów we wszystkich kategoriach dała przy tym przewagę nad rywalami, dzięki czemu Bank BGŻ BNP Paribas obronił tytuł "Banku Najlepszego dla Rolnika".

- Zgodnie z nową strategią Banku opublikowaną 17 maja, segment agro pozostanie istotnym elementem naszej działalności. Będzie się jednak zmieniał, przede wszystkim na skutek digitalizacji. Uwzględniona zostanie rewolucja technologiczna w agrobiznesie i mamy ambicję, by wkrótce stać się liderem digitalizacji polskiego sektora agro. Kompetencje Banku BGŻ BNP Paribas w branży rolnej doceniła globalna Grupa BNP Paribas, powierzając nam budowę regionalnego agro Hubu, który będzie świadczył usługi w wybranych krajach, w których działa Grupa - mówi Bartosz Urbaniak, szef Bankowości Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę.

W trzeciej edycji rankingu "Bank Najlepszy dla Rolnictwa": udział wzięło 9446 właścicieli gospodarstw rolnych, zarządców, z czego wyłoniono 2331 respondentów, którzy zadeklarowali korzystanie z jednego banku jako głównego. Badanie przeprowadzone zostało od 26 lutego do 19 marca 2018 na losowej próbie użytkowników rolniczych portali internetowych, techniką CAWI. Respondenci przydzielali punkty wyodrębnionym w każdej kategorii elementom w skali od 1 do 10, a na koniec - dla każdego z banków - wyliczono średnie arytmetyczne ocen.

Źródło: Biuro Prasowe Bank BGŻ BNP Paribas, 25.05.2018

Wróć do strony głównej

      Stop wyzyskowi rolników - protest?
      Ceny Jabłek Export 2017/2018
      Ceny Jabłek Na Giełdach 2017/2018
      Kapusta Pekińska - ceny
      Czy Rumunia Będzie Brala Ziemniaki
      Cena Orzechów Laskowych 2017
      Cebula przemysłowa. Ceny, prognozy, opinie, pytania, porady...
      Ceny Ziemniaka 2017 - Notowania
      Rynek Ziemniaka - Opinie
      kapusta biała
      Ogórki w zimnym tunelu.
      Nawozy Organiczne

Tankuj Taniej - Uzyskaj Rabat na Paliwo